Aranżacja mebli kuchennych białych z czarnym blatem (opcja 2)

Aranżacja mebli kuchennych białych z czarnym marmurowym blatem | koncept3d projekty kuchni

Prawdą jest, że jasne kuchnie cieszą się dużą powszechnością i zainteresowaniem. W podobnym kierunku zmierza także aranżacja mebli kuchennych białych z czarnym blatem. Niewątpliwie we wnętrzach z betonowym wykończeniem biała kuchnia z czarnym blatem sprawia wrażenie dopracowanej, a efekt można podziwiać na zdjęciach. Czarny blat to z pewnością element dodający powagi kuchniom.

Biała kuchnia z czarnym blatem i drewnianymi elementami | meble na wymiar Kraków
Projekty kuchni nowoczesnych 2022 | koncept3d
Niewielka wyspa kuchenna z czarnym blatem | meble na zamówienie Katowice

Niewątpliwie okno na tle zlewozmywaka to dość częsty obraz w aranżacji kuchni. Przede wszystkim musi to być wygodne i ergonomiczne rozwiązanie, skoro tak duże zainteresowanie. Być może potwierdzicie, bo dokładnie taki sam projekt kuchni posiadacie. W innym wypadku pozostaje nam spróbować 😊 Centralny obraz w kuchni jakim jest okno warto wyposażyć w modne rolety, których jest mnóstwo na rynku.

Meble biało czarne wyglądają bardzo poważnie i elegancko. Dlatego taka aranżacja kuchni należy do mega nowoczesnych. Przede wszystkim, aby troszkę odprężyć poważną atmosferę we wnętrzu wystarczyło wprowadzić elementy drewniane. Tylko jedna drewniana gablotka poradziła sobie z zadaniem. Ciekawym pomysłem jest szafeczka w rogu kuchni, w której znajduje się ekspres do kawy.

Bez wątpienia półwysep biało drewniany z czarnym blatem przykuwa uwagę w kuchni. Na pewno jest ozdobą dla wnętrza oraz dodatkowym obszarem do przygotowywania posiłków. Półwysep elegancko wydziela obszar kuchenny. Przede wszystkim półwysep pełni kolejną pozytywną funkcję w aranżacji mebli kuchennych białych z czarnym blatem jako dodatkowe miejsce do przechowywania zapasów.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry