Aranżacja mebli kuchennych szarych z białym blatem (opcja 1)

Aranżacja mebli kuchennych szarych z białym blatem | projekty kuchni

Niewątpliwie szarość na dobre zagościła w projektach mebli kuchennych. Obecnie najczęstsze zmiany przy projektach kuchni na jakie decydują się klienci dotyczą kolorystyki. Nie dziwne są nam dwie wersje projektu kuchni z białymi i szarymi meblami. Obie barwy w kuchni są przede wszystkim uniwersalne, nadają wnętrzom elegancji i harmonii. Biel i szarość jeszcze bardziej akcentują minimalizm będący aktualnie trendem. Co sądzicie o połączeniu tych dwóch popularnych barw w jednej kuchni? Poniżej aranżacja mebli kuchennych szarych z białym blatem. Zajrzyjmy na poniższe zdjęcia, by poznać uroki jakie płyną z właśnie tego projektu.

Projekty kuchni szarych z białym blatem kamiennym | kuchnie Mysłowice
Szare meble kuchenne Warszawa | projektowanie kuchni online
Wyspa kuchenna antracyt z białym cienkim blatem | meble Myszków

Bez wątpienia białe blaty z marmurkowym wzorem nie dość, że wyglądają na bardzo luksusowe to rozjaśniają szare meble kuchenne. Biały blat świetnie komponuje się z lodówką. Przede wszystkim kolory w aranżacji mebli kuchennych szarych z białym blatem wzajemnie się uzupełniają oraz pochodzą z jednej palety barw.

Szare fronty meblowe z systemem bezuchwytowym tworzą jednolitą strukturę i nawiązują do betonowych ścian. Zasadnym było wprowadzenie dodatkowego oświetlenia na suficie. Niewątpliwie dobrą robotę robi także duże okno w kuchni. Faktem jest, że niebo pochmurnieje gdy zachodzi słońce. Porównując do tego naszą kuchnię dokładnie tak samo możemy powiedzieć, że zimną kuchnię nazwalibyśmy bez dodatkowych, dobrze przemyślanych rozwiązań. Dlatego z pozoru chłodna aranżacja szarych mebli kuchennych z białym blatem nie ma nic w sobie z oziębłości.

Najważniejsze ze wszystkiego jest to, że w stonowanych barwach każdy się odnajdzie, przeciwnie może być problem. Dlatego zaproponowane meble kuchenne szare z białym blatem jak najbardziej znajdą swoich miłośników.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry