Aranżacja zielonej kuchni z drewnem i białym

aranżacja zielonej kuchni z drewnem i białym
biały blat w zielonej kuchni
podwieszany sufit w kuchni z oświetleniem
projekt kuchni zielonej z drewnianą ladą
aranżacja zielonej kuchni z drewnem i białym
mikrofala zabudowana w górnej szafce
aranżacja zielonej kuchni z czarną lodówką
białe szafki wiszące pod sufit
aranżacja zielonej kuchni z drewnem i białym

Czasami pojawiają się osoby, które mają zdecydowanie inne oczekiwania niż większość klientów. Tak też było w tym przypadku, a aranżacja zielonej kuchni z drewnem i białym jest tego najlepszym przykładem. Tego typu aranżacja to odskocznia od standardowych kolorów i ucieczka w coś innego, niespotykanego zbyt często. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie większość już na wstępie odrzuci ten projekt, ale i tak warto pokazać go światu. Gdyby wszystkim nam podobały się te same kolory byłoby przecież bardzo nudno!

Zielony połysk zestawiony z białym lakierem i drewnem

Ciekawy odcień butelkowej zieleni dobrze kontrastuje z białym, a prezentowane zdjęcia są tego najlepszym przykładem. U nas zielonego koloru jest całkiem sporo, począwszy od szafek dolnych i skończywszy na wysokich słupkach oraz otwartym regale. Dzięki temu, że fronty są lśniące nasze pomieszczenie nie jest przytłoczone, a całość wygląda lekko i jest otwarta na użytkownika. Nawet biały blat kuchenny nie zlał się z całą zabudową i można powiedzieć, że emanuje nowoczesnością i elegancją. Aby już nie dodawać zbędnych dodatków nie wprowadzaliśmy do projektu uchwytów kuchennych. Te są frezowane dzięki czemu fronty pozostają całkowicie gładkie.

Aranżacja zielonej kuchni z drewnem i otwartym regałem

Od strony salonu zauważymy po lewej stronie wysoki otwarty regał na książki. Był to pomysł klienta, a myśmy go po prostu wkomponowali w całą zabudowę. Regał ten jest przecięty blatem od wyższej lady co według nas jest ciekawym pomysłem. W ten oto sposób powstał nam kącik do siedzenia oraz na różne elementy dekoracyjne.

Wysokie szafki oraz sufit podwieszany

Projektując meble kuchenne musimy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Jednym z nich będzie niewątpliwie wysokość mebli, a co za tym idzie szafek wiszących. Kiedy pomieszczenie jest wysokie warto pomyśleć o wykonaniu podwieszanego sufitu. Może on dodatkowo stanowić bardzo dobre miejsce do wkomponowania oświetlenia. Jak z resztą wiadomo dobre oświetlenie kuchni to podstawa!

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry