Biała kuchnia z drewnianą ścianą i blatem

Biała kuchnia z drewnianą ścianą | koncept3d

Nie jest już zaskoczeniem, że ponownie dzielimy się z Państwem wrażeniami z projektowania białej kuchni. Nie jest możliwe, aby ten kolor, który niewątpliwie podbija serca większości z nas stracił poważanie. Co jest atutem białych mebli? A więc niewątpliwie, białą kuchnię można zaaranżować na tyle sposobów, że nie sposób zliczyć, a każdy pomysł to indywidualny i oryginalny projekt kuchni. Dzisiejsza biała kuchnia z drewnianą ścianą i blatem także zawiera w sobie coś nieoczywistego. Dlatego wierzymy, że to kolejna inspiracja dla Was w organizowaniu wnętrza.

Biała kuchnia zakończona designerską witrynką

Nie ma to jak oryginalny dodatek, który nadaje wyjątkowości całej aranżacji. W naszym wypadku nietypowe wrażenie zrobiła designerska witrynka w nowoczesnej, białej kuchni. W kuchni, która otwarta jest na salon często stosuje się zakończenia zabudowy meblowej w formie półwyspów. U nas biała kuchnia należy do niewielkich pomieszczeń stąd zakończenie w innym stylu. Bez wątpienia witrynka elegancko dopina meble kuchenne na ostatni guzik, ale jednocześnie jest rozpoczęciem wyposażenia salonu. Strefa relaksu, a w niej nowoczesne półki na trunki czy wino, to coś o czym marzy niejeden.

Biała kuchnia z drewnianą ścianą i przeszkloną witrynką | koncept3d
Biała kuchnia z drewnianą ścianą, to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań do Waszych kuchni…

Biała kuchnia z drewnianym blatem przedłużonym pod okno

Duże okno w centrum to niewątpliwie atut kuchni. W naszym wypadku okno jest na odpowiedniej wysokości, aby móc połączyć parapet z drewnianym blatem. W ten sposób nie ma żadnych załamań w kuchni, a elegancki i jednolity kawałek drewna. Drewniany blat przedłużony pod okno nie tylko pełni rolę parapetu, ale dodatkowo pozwala uzyskać więcej miejsca roboczego w kuchni. Faktem jest, że duże okno w białej kuchni daje niesamowity efekt oświetlenia. Takie pomieszczenie jest jasne, pełne życia, tryska optymizmem i zapala do działania. Wypełnianie obowiązków w tak jasnej kuchni to czysta przyjemność. Duże okno sprawia, że przyroda zagląda do wnętrza, a atmosfera i posiłki stają się bardziej naturalne.

Projekt mebli kuchennych z czarnym zlewozmywakiem | koncept3d
Spójrzmy na ciekawą baterię przy zlewozmywaku

Biała kuchnia z drewnianą ścianą i blatem jako modny minimalizm

Biała kuchnia należy do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Aby zachować tenże klimat skupiliśmy się na utrzymaniu harmonii i taktu. Naszym dodatkiem w aranżacji mebli kuchennych stało się tylko i wyłącznie drewno dąb Craft Złoty K003. Efekt w postaci modnego minimalizmu jak najbardziej zachowany, a sama kuchnia to nowoczesne i tryskające optymizmem wnętrze. Drewniana ściana i blat wystarczyły, aby kuchnia nabrała rumieńców i zmieniła charakter ze sterylnej w bardziej naturalną. Drewno jako popularny materiał jest uniwersalnym dodatkiem w kuchni o przeróżnym stylu, a w białej sprawdza się wyjątkowo dobrze.

Aranżacja kuchnia z klapami podnoszonymi do góry
Witryna kończąca i jakby domykająca całość…

Biała kuchnia bez uchwytów

Co sprawia, że biała kuchnia na pozór klasyczna zachowuje tak nowoczesne wydanie? Kolejny element, który wzbudza zainteresowanie i powoduje efekt refleksji to meble z systemem bezuchwytowym. Ten tajemniczy system dla jednych problemowy, dla drugich komfortowy to obecnie oferowane rozwiązania, które stawiają kuchnie na liście top. Czarne AGD, piekarnik w słupku, kosze cargo, czy nowoczesne systemy w organizacji narożników kuchennych są rozwiązaniami, które w nowoczesnych kuchniach warto zainstalować i cieszyć się dostępnymi technologiami.

Co do technologii i systemów – polecamy znaną w branży stolarskiej firmę Blum

Biała kuchnia z drewnianą ścianą i blatem: podsumowanie

Jesteśmy pewni, że biała kuchnia w kształcie litery U z drewnianą ściana i blatem nie jest ostatnim projektem, który Państwu przedstawimy i jednocześnie wierzymy, ze każda z białych inspiracji ma coś co przykuwa uwagę. Jeśli połączenia bieli i drewna podoba nam się, to czemu nie spróbować właśnie takiego rozwiązania 🙂

Poniżej więcej inspiracji

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *