Blat Calacatta w białej kuchni z drewnianym stołem

Blat calacatta w kuchni na blacie oraz jako zabudowa ściany | koncept3d projekty kuchni

Co zrobić, aby popularna kuchnia w kolorze zimowego śniegu była tą nadzwyczajną. Niewątpliwie prostym zabiegiem będzie skupienie się na drobiazgach, czy wykończeniach. Przede wszystkim oryginalny blat, elementy drewniane, czy nowoczesna szafka na wino sprawią, że sterylna kuchnia nabiera rumieńców. Proszę spojrzeć na poniższe zdjęcia jak pięknie komponuje się blat Calacatta w białej kuchni z drewnianym stołem.

Wizualizacja białej kuchni w kontraście z czarną ścianą | Kalwaria Zebrzydowska meble
Białe AGD w białej kuchni z białym blatem | koncept3d Myszków meble
Aranżacja kuchni białej ze spiekiem kwarcowym oraz drewnianym stołem | Kraków meble na wymiar

Bez wątpienia blat Calacatta w jasnych kuchniach tworzy wspaniałą kompozycję. Przede wszystkim struktura marmurkowa blatu dodaje wnętrzu elegancji i nowoczesności. Rzeczywiście kamień we wnętrzu od zawsze postrzegany jest jako ten z najwyższej półki. Blat Calacatta to jasny materiał ze wzorkami – taki jest idealnym dla utrzymania czystości i nie ujawnia rys, czy zadrapań. Otóż kuchnia, a jeszcze bardziej blat kuchenny jest strefą najbardziej narażoną na zużycie. Dlatego prawdziwie i aktywnie korzystającym z kuchni zależy właśnie na odpornych materiałach, czy produktach łatwo maskujących niedoskonałości.

Skupiając się na tego typu blacie w białej kuchni warto napomknąć o drewnianym stole towarzyszącym całej aranżacji kuchennej. Niewątpliwie wspominane to już było kilkakrotnie, ale powtórzymy, że drewno od zawsze było i będzie docenionym materiałem w kuchni. Po pierwsze dodaje wnętrzu naturalnego charakteru, po drugie komponuje się ze wszelkimi aranżacjami oraz podkreśla solidność i nasz szacunek do klasyki. 

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry