Brzoskwiniowa kuchnia – soczysty akcent poprawiający apetyt

Brzoskwiniowa kuchnia | koncept3d projekty kuchni

Brzoskwinie na talerzu wyłożone na kuchennym blacie skuszą niemal każdego do ich skosztowania. Jeszcze bardziej poprawi się nam apetyt, jeśli dzień w dzień będziemy otoczeni brzoskwiniowym klimatem płynącym z zaprojektowanej kuchni. Być może pełne ciepła wnętrze w odcieniu pomarańczy będzie wystarczającym, aby rozgrzać stłumione nastroje po pracy? Niewątpliwie brzoskwiniowa kuchnia to pełna energii i entuzjastyczna wersja nowoczesnego wnętrza, którą chcemy przedstawić.

Brzoskwiniowa kuchnia to soczysty akcent poprawiający apetyt
Brzoskwiniowa kuchnia to soczysty akcent poprawiający apetyt

Brzoskwiniowa kuchnia niczym zachód słońca na wyciągniecie ręki

Ciepło jakie wydobywa się z brzoskwiniowej kuchni z pewnością naładuje nas energią podobnie jak czyni to orzeźwiający owoc brzoskwini. Kuchnia stworzona została na wzór brzoskwini jako bogata zawartość okryta przyjemną dla oka i ręki skórką. Takie wnętrze nie pozwoli nam na smutki, a wręcz przeciwnie doda otuchy do działania. Nie wątpimy, że obiad sporządzony w tak zaprojektowanej kuchni okaże się dużo słodszym i smakowitym. Atutem w kuchni jest okno, które robi wielką robotę rozświetlając połyskujące fronty sprawiając wrażenie opływającej w soku. To nie wszystko, spoglądając na okno nawet w dzień doświadczamy wyrazistego zachodu słońca. Wszystko to jest naszą fantazją, ale jakże zdumiewające klimaty można doświadczyć w oryginalnych pomieszczeniach.

Jak widzimy na wizualizacji, czarne AGD sprawdzi się doskonale w połączeniu z kolorem brzoskwini
Jak widzimy na wizualizacji, czarne AGD sprawdzi się doskonale w połączeniu z kolorem brzoskwini

Brzoskwiniowa kuchnia z bielą i czernią

Czy biel i czerń nie jest uniwersalna? Te dwa kolory idealnie wkomponują się jako dodatki w przeróżnych kuchniach, a w tych wyrazistych wspaniale je wyciszą. Szafki wiszące z systemem bezuchwytowym tworzą znakomitą jedność dzięki czemu zachowujemy w kuchni minimalizm i harmonię. Delikatne, czarne uchwyty w szafkach dolnych to ergonomiczne rozwiązanie, a dla oka coś na rozwianie monotonii. W końcu każda brzoskwinka posiada czarny ogonek. Jasny blat o niejednolitej strukturze to sposób na ukrycie nacięć, czy zarysowań, które w kuchni są nieuniknione.

Jak widać brzoskwiniowa kuchnia z bielą i czernią nie została zaprojektowana tylko z myślą o efekcie wizualnym, ale zadbano także o komfort pracy, aby mogła służyć na dłużej. Dzięki gładkim frontom, dodatkom w stonowanych barwach kuchnia nie sprawia wrażenia przesytu i może zostać doposażona według własnego uznania.

Aby projekt kuchni nie był zbyt monotonny zadbajmy, żeby wprowadzić do niego jakiś kolorystyczny akcent
Aby projekt kuchni nie był zbyt monotonny zadbajmy, żeby wprowadzić do niego jakiś kolorystyczny akcent. W aranżacji użyto niewidocznego pochłaniacza firmy Whirlpool

Czarne AGD w brzoskwiniowej kuchni

Czarne wyposażenie pasuje niemal do każdej kuchni, a w brzoskwiniowej sprawdza się znakomicie. Piekarnik i mikrofalówka w słupku niewątpliwie należą do wygodnego ustawienia. W brzoskwiniowej kuchni wszystko wydaje się pod ręką, a jednocześnie z zachowaniem estetyki. Czarny zlewozmywak to dość częsty wybór w kuchniach, nawet nowoczesnych. Dwukomorowy zlewozmywak sprawdzi się gdy nie planujemy zmywarki, ale i z nią warto postawić na większy zmywak. Praca przy takim jest wygodniejsza. Nawet na ekspres do kawy znalazło się ciekawe miejsce. Takie właśnie zalety mają meble kuchenne na wymiar. 

Brzoskwiniowa kuchnia to kolejna odważna i soczysta propozycja
Brzoskwiniowa kuchnia to kolejna odważna i soczysta propozycja

Brzoskwiniowa kuchnia: podsumowanie

To już kolejny odważny projekt kuchni w kształcie litery U nawiązujący do natury. Jak widzimy znakomicie sprawdza się pomysł odwzorowania przyrody we wnętrzu, ale takie efekty powstają tylko po uruchomieniu wyobraźni. Im bardziej zagłębimy się w myślach, tym ciekawsze stają się wnętrza. Zachęcamy do odważniejszych aranżacji kuchni, które jak widzimy potrafią pozytywnie zaskoczyć.

Poniżej więcej inspiracji

Shopping Cart
Przewiń do góry