Ciemna ściana w kuchni biało czarnej to nowoczesne rozwiązanie…

Ciemna ściana w kuchni biało czarnej z drewnianymi lamelami jako eleganckim wykończeniem | meble Kraków

Kuchnia to nie tylko meble, ale całe wnętrze na które składają się między innymi ściany. Pisząc ściany mamy głównie na myśli ich kolor. Obserwując mieszkania naszych klientów stwierdzamy, że barwa biała jest absolutnym liderem w ich wykończeniu. Pojawiają się jednak klienci, którzy chcieliby coś wyjątkowego, innego. Za przykład niech posłuży ciemna ściana w kuchni przedstawiona na zdjęciach. Naszym zdaniem tego typu kompozycje pojawiać się będą coraz częściej.

Czarna ściana w kuchni lakierowanej na biały i czarny połysk | meble na wymiar Warszawa
Lakierowane na połysk czarne słupki z zabudowanym czarnym AGD | nowoczesne projekty kuchni koncept3d
Projekt białego półwyspu z drewnianą ladą i czarnym blatem roboczym Andromeda czarna | kuchnie na zamówienie Kalwaria Zebrzydowska

Aranżacja powstała przy ścisłej współpracy z klientem, który doskonale znał swoje oczekiwania. Drewniane panele dekoracyjne przechodzące ze ściany na sufit, dwie wiszące lampy nad ladą, wysokie krzesła do siedzenia. Takie założenia były od samego początku i do samego końca się ich trzymaliśmy. Problem pojawił się w momencie, kiedy szukaliśmy odpowiedniego wykończenia ściany nad blatem roboczym. Dopiero wizualne zestawienie różnego rodzaju materiałów pozwoliło nam podjąć decyzję, że ciemne – prawie czarne ściany złączymy z klasycznym, białym lacobelem.

Od początku trzymaliśmy się również myśli, że szafki górne jak i wysokie słupki z zabudowanym sprzętem AGD wykonamy w połyskowym czarnym lakierze. Aby całość tworzyła spójną i jednolitą kompozycję zrezygnowaliśmy ze stalowych urządzeń na rzecz nowoczesnych czarnych.

Czarny również zaproponowaliśmy blat roboczy. Nie od dzisiaj wiadomo, że białe meble kuchenne złączone z ciemnym blatem to sprawdzone rozwiązanie. Gdy w całość wpleciemy odrobinę eleganckiego drewna jesteśmy już o krok od bardzo ciekawej i przyjemnej dla oka kompozycji. Z resztą oceńcie sami.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry