Czarna kuchnia z białym słupkiem i drewnianym blatem

Czarna kuchnia z białym słupkiem i drewnianym blatem | projekty kuchni koncept3d

Bez wątpienia biały i czarny to najbardziej kontrastowe zestawienie barw, a jak często wykorzystywane i spotykane. Otóż właśnie takie połączenie kolorów to w głównej mierze formalny dress code, fotografie, nawet zwierzęta, a w stolarstwie popularne aranżacje kuchni. Przede wszystkim biało-czarne kuchnie, bo to nas interesuje najbardziej zaliczamy do tych na topie. Niewątpliwie czarna kuchnia z białym słupkiem i drewnianym blatem jest znakomitym przejawem elegancji, wykwintu i oryginalności. Choć kuchnia czarno biała jest stonowaną aranżacją to właśnie dlatego trafia w oko szerokiemu gronu zainteresowanych. Czy Was też zainteresowała prezentowana kuchnia z białym słupkiem nie wiemy, ale postaramy się zdradzić więcej jej tajników.

Kuchnia czarno drewniana z białym | koncept3d meble na wymiar
Białe szafki wiszące w czarnej kuchni z drewnianym blatem i szkłem na ścianie | meble na zamówienie Kalwaria
Kuchnia nowoczesna kuchnia czarno drewniana | meble na zamówienie Biertowice

Drewniane dodatki w kuchni

Ludzie wprowadzają naturę do wnętrz, tak samo jak do swoich jadłospisów. Ważnym aspektem jest fakt, iż korzystanie z przyrody jest czymś modnym. Tym samym powyższe zjawiska zauważamy podczas projektowania kuchni. Zdecydowanie duże jest zainteresowanie drewnem, a drewniane dodatki to prawie norma. Istotnie większość wyborów pada na drewniany blat, bardzo modne lamele (panele dekoracyjne), czy drewniane wykończenia zabudowy meblowej. Przede wszystkim patrząc na zdjęcia czarnej kuchni z białym słupkiem i drewnianym blatem dostrzegamy jak drewniane dodatki w kuchni zmieniły jej charakter z oziębłego na delikatny i przyjazny.  

Świetny efekt wizualny tworzą symetryczne szafki w kuchni. Niewątpliwie szafki o identycznych wymiarach tworzą dobrze przemyślaną kompozycję, co przekłada się na wrażenie porządnego projektu kuchni. Bez wątpienia dobre wrażenie sprawi okno w centrum kuchni. Dodatkowe światło z zewnątrz jeszcze bardziej doświetla kuchnię, a kolor czarny w ogóle nie jest już postrzegany jako ponura barwa. Podobnie działa połysk dla czarnych mebli. Odbija światło, a mebel błyszczy się niwelując ponurość. 

Biały słupek w czarnej kuchni

W związku z tym, że słupek w kuchni to ergonomiczne rozwiązanie coraz więcej klientów decyduje się na takie rozwiązanie. W przypadku czarnej kuchni z białym słupkiem i drewnianym blatem stanęliśmy przed zadaniem wkomponowania w zabudowę piekarnika i ekspresu do kawy. Dlatego dobrym wyborem stała się  wysoka zabudowa meblowa jako biały słupek. Korzystanie ze sprzętu AGD w słupku należy do wygodnych, nie wymaga schylania się, a wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. Niewątpliwie biały słupek w czarnej kuchni jest potrzebny, aby rozjaśnić aranżację oraz stworzyć więcej miejsca na przechowanie niezbędnych przyrządów kuchennych. Godnym uwagi jest część mebli bez drzwiczek, a z rozsuwanymi roletami. Bez wątpienia roleta zamiast drzwiczek to interesujący bajer w kuchni, który przykuwa wzrok i nadaje kuchni klimat nowoczesności.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry