Czarne AGD w kuchni – przykłady aranżacji

Czarne AGD w kuchni | koncept3d projekty kuchni

Każda kuchnia jest na swój sposób uniwersalna. Uniwersalny powinien być również sprzęt AGD, który do niej zamontujemy. Jasna kuchnia daje nam wolną rękę, aby zmieniać jej wystrój w miarę naszych potrzeb, gdyż toleruje bardzo szeroka gamę dodatków w przeróżnej kolorystyce. Ciemna kuchnia natomiast nie wybacza błędów i dzięki temu pozostaje bardziej wymagającą. W tym artykule przedstawimy czarne AGD w kuchni zamknięte w komputerowych aranżacjach. Nadmieńmy, że czarny sprzęt robi aktualnie furorę. Zachęcamy do artykułu.

Czarne AGD w kuchni białej

Kolor czarny to kolor wymagający specjalnej uwagi w nowoczesnych wnętrzach. Bez wątpienia wzbogaca pomieszczenie swoją elegancją, a zarazem wprowadza dawkę tajemniczości. Nic tak nie przyciągnie odważnej czerni jak neutralna biała kuchnia. Przyglądając się poniższej wizualizacji zauważamy jak nieco sterylna zawiewa lekkim luksusem. Tutaj czarny dodatek nie przytłoczył pomieszczenia, a wręcz przeciwnie orzeźwił wnętrze. Idąc z duchem czasu stwierdzimy bez wątpienia, że kontrasty i minimalizm są numerem jeden w teraźniejszych kuchniach.

Czarne AGD w kuchni to oznaka dojrzałości i prestiżu | projekty kuchni koncept3d
Sprzęt AGD w czarnym kolorze znakomicie komponuje się w prezentowanej kuchni tworząc dozę tajemniczości

Czarny sprzęt AGD jako atut w kuchni

Czarny sprzęt AGD działa na kuchnię jak balsam leczniczy – dzięki czemu cieszy się dużym zainteresowaniem. Zaprojektowana kuchnia jak i każda inna z pewnością zachwyci swoim odmiennym i nieszablonowym klimatem. Obecnie czarne wyposażenie kuchni bez problemu znajdziemy na górnej półce w sklepach. Atutem na pewno jest to, że pomimo mody nie musi być  wcale wygórowane cenowo.

Aranżacja czarnego sprzętu AGD z białymi połyskowymi meblami kuchennymi | koncept3d projekty kuchni
Czarny sprzęt to nadal ekstrawagancki wybór. Szeroka lodówka na wizualizacji to produkt firmy Samsung

Czarne wyposażenie to niełatwy dodatek w kuchniach

Niewątpliwie czarne elementy przyciągają kurz i podkreślają wszelkie odciski palców. Dlatego decydując się na czarny sprzęt w kuchni liczyć się musimy z częstszymi porządkami, aby kuchnia wyglądała idealnie. Nasza kuchnia została wyposażona w niebanalny stół z oszklonym czarnym blatem. Zaś blat kuchenny wykonany został o powierzchni matowej dzięki czemu zniwelujemy widoczność zarysowań, czy tłustych plam. Czarny kolor niełatwo skomponować z każdą kuchnią. W małych i ciemniejszych kuchniach kolor ten nie będzie spełniał takich funkcji jak w białej kuchni. Jasna kuchnia potrzebuje bowiem wyróżniających się elementów, aby nie była zbyt sterylna.

Czarny sprzęt AGD doskonale łączy się z bielą i innymi ciemnymi dodatkami | projekty kuchni
Czarne blaty w kuchni wymagają szczególnej dbałości

Projekt minimalistycznej kuchni z czarnym sprzętem

Prezentowany projekt kuchni to czysta przyjemność w tworzeniu tak profesjonalnych i oryginalnych wnętrz. Biało czarna kuchnia w zupełnym minimalizmie to trend w obecnych aranżacjach. Jedynym, szczególnie wyróżniającym się urządzeniem jest czarna lodówka z kostkarką będąca bajerem w kuchni. Dość spory sprzęt w dodatku czarny to piorunująca zmiana klimatu w kuchni. 

Czarna lodówka, piekarnik, mikrofala i ekspres do kawy w białej kuchni | meble kuchenne na wymiar Kraków
Przedstawiana kuchnia posiada uchwyty frezowane, które obecnie są bardzo na topie. Więcej na temat uchwytów przeczytamy w artykule: uchwyty do szafek kuchennych

Inne projekty kuchni z czarnym AGD

Projekt szarych mebli kuchennych z czarnym piekarnikiem i mikrofalą | koncept3d projekty kuchni
Aranżacja drewniano białej kuchni z czarną lodówką Side by Side | koncept3d projekty kuchni
Czarne AGD w czarnych meblach kuchennych
Czarne AGD w kuchni białej z drewnem | koncept3d projekty kuchni
Wizualizacja białych mebli kuchennych z czarnym piekarnikiem

Czarne AGD: podsumowanie

Wybór sprzętu AGD do kuchni należy do każdego z osobna. Jedni patrzą na modę, drudzy na komfort pracy w kuchni. Prezentowane przykłady na pewno staną się inspiracją, jednak zapewniamy – to szczegóły robią najlepszą robotę i wpływają na efekt końcowy.

Poniżej więcej inspiracji

Shopping Cart
Przewiń do góry