Dąb Odwieczny w kuchni – piękne inspiracje

Dąb Odwieczny kuchnia | koncept3d projekty kuchni

Dąb Odwieczny w kuchni to kolejny piękny dekor drewna na który warto zwrócić uwagę w momencie gdy poszukujemy inspiracji. Ta płyta o symbolu D1041OW świetnie łączy się z innymi materiałami, a w szczególności z bielą i czernią. Uzasadnieniem tej naszej tezy niech będą piękne zdjęcia przestawione poniżej. Dąb odwieczny podobnie jak K003, Lancelot czy Dąb Pradawny ma swój odpowiednik nadający się zarówno na korpus jak i blat roboczy. Dzięki temu nasze meble mogą być spokojnie wykonane w dwóch kolorach bez konieczności wplatania trzeciego.

Płyta Dąb Odwieczny z białym

Dąb Odwieczny z białym i wyspą | koncept3d aranżacje mebli kuchennych
Połączenie drewnianego dekoru z białymi dodatkami to bardzo dobry pomysł. Zwróćmy uwagę jak fenomenalnie te dwa kolory do siebie pasują. Aby całość przełamać i nadać jej ciekawego charakteru z powodzeniem możemy zastosować ciemny blat roboczy.
Połączenie białej kuchni z Dębem Odwiecznym | koncept3d inspiracje
Płyta D1041OW może stanowić po prostu dodatek w białych meblach kuchennych. Nikt nie powiedział, że od razu całość musi być drewniana. Są osoby, które uwielbiają barwę białą, a dekor Dębu Odwiecznego wraz z blatem może stanowić uzupełnienie.

Płyta Dąb Odwieczny z czarnym

Dąb Odwieczny z czarnym i lacobelem | koncept3d projekty mebli kuchennych
Przeciwieństwem koloru białego jest oczywiście czerń. Wiele osób zastanawia się jak Dąb Odwieczny w kuchni spisywać się będzie w towarzystwie czarnej barwy. Za odpowiedź na te pytania niech posłużą przedstawione aranżacje. Naszym zdaniem naprawdę łakomy kąsek dla wielbicieli ciemnych kuchni.
Czarna kuchnia z Dębem Odwiecznym | projekty kuchni koncept3d
Piękna aranżacja cechować się musi czymś… no właśnie tym czymś 🙂 Być może powyższe zdjęcie zawdzięcza swoje piękno dwóm głębokościom szafek wiszących? Te pod sufitem oczywiście głębsze, a te niższe drewniane płytsze.

Blat D1041OW Dąb Odwieczny

Blat Dąb Odwieczny D1041OW | koncept3d projekty kuchni
Jak na wstępie pisaliśmy Dąb Odwieczny w meblach kuchennych to nie tylko płyta laminowana, ale również blat roboczy. Jego solidna jakość idzie w parze z dosyć ciepłym odcieniem.
Blat Laminowany Dąb Odwieczny w meblach kuchennych | koncept3d projekty kuchni ONLINE
A tutaj jeszcze zbliżenie na detal którym jest łączenie blatu z pionowym bokiem. Całość pięknie zamknięta z drewnianą ramę, którą od dołu stanowi cokół przy panelach.

Na koniec warto wspomnieć, że dekor Dąb Odwieczny D1041OW to produkt firmy SWISS KRONO

Poniżej więcej inspiracji

Shopping Cart
Przewiń do góry