Dąb Odwieczny w kuchni – piękne inspiracje

Dąb Odwieczny kuchnia | koncept3d projekty kuchni

Dąb Odwieczny w kuchni to kolejny piękny dekor drewna na który warto zwrócić uwagę w momencie gdy poszukujemy inspiracji. Ta płyta o symbolu D1041OW świetnie łączy się z innymi materiałami, a w szczególności z bielą i czernią. Uzasadnieniem tej naszej tezy niech będą piękne zdjęcia przestawione poniżej. Dąb odwieczny podobnie jak K003, Lancelot czy Dąb Pradawny ma swój odpowiednik nadający się zarówno na korpus jak i blat roboczy. Dzięki temu nasze meble mogą być spokojnie wykonane w dwóch kolorach bez konieczności wplatania trzeciego.

Płyta Dąb Odwieczny z białym

Dąb Odwieczny z białym i wyspą | koncept3d aranżacje mebli kuchennych
Połączenie drewnianego dekoru z białymi dodatkami to bardzo dobry pomysł. Zwróćmy uwagę jak fenomenalnie te dwa kolory do siebie pasują. Aby całość przełamać i nadać jej ciekawego charakteru z powodzeniem możemy zastosować ciemny blat roboczy.
Połączenie białej kuchni z Dębem Odwiecznym | koncept3d inspiracje
Płyta D1041OW może stanowić po prostu dodatek w białych meblach kuchennych. Nikt nie powiedział, że od razu całość musi być drewniana. Są osoby, które uwielbiają barwę białą, a dekor Dębu Odwiecznego wraz z blatem może stanowić uzupełnienie.

Płyta Dąb Odwieczny z czarnym

Dąb Odwieczny z czarnym i lacobelem | koncept3d projekty mebli kuchennych
Przeciwieństwem koloru białego jest oczywiście czerń. Wiele osób zastanawia się jak Dąb Odwieczny w kuchni spisywać się będzie w towarzystwie czarnej barwy. Za odpowiedź na te pytania niech posłużą przedstawione aranżacje. Naszym zdaniem naprawdę łakomy kąsek dla wielbicieli ciemnych kuchni.
Czarna kuchnia z Dębem Odwiecznym | projekty kuchni koncept3d
Piękna aranżacja cechować się musi czymś… no właśnie tym czymś 🙂 Być może powyższe zdjęcie zawdzięcza swoje piękno dwóm głębokościom szafek wiszących? Te pod sufitem oczywiście głębsze, a te niższe drewniane płytsze.

Blat D1041OW Dąb Odwieczny

Blat Dąb Odwieczny D1041OW | koncept3d projekty kuchni
Jak na wstępie pisaliśmy Dąb Odwieczny w meblach kuchennych to nie tylko płyta laminowana, ale również blat roboczy. Jego solidna jakość idzie w parze z dosyć ciepłym odcieniem.
Blat Laminowany Dąb Odwieczny w meblach kuchennych | koncept3d projekty kuchni ONLINE
A tutaj jeszcze zbliżenie na detal którym jest łączenie blatu z pionowym bokiem. Całość pięknie zamknięta z drewnianą ramę, którą od dołu stanowi cokół przy panelach.

Na koniec warto wspomnieć, że dekor Dąb Odwieczny D1041OW to produkt firmy SWISS KRONO

Poniżej więcej inspiracji

Shopping Cart