Drzwi ramiak w meblach kuchennych

Drzwi ramiak w meblach kuchennych | inspiracje kuchenne koncept3d

Piękna i delikatna biała kuchnia to idealne środowisko na wprowadzenie czegoś co się wyróżni. Co w kuchni przyciąga największą uwagę? Bez wątpienia będzie to profesjonalny sprzęt i wyposażenie oraz nietypowa aranżacja ściany pomiędzy szafkami. Jak widać w naszym projekcie postawiliśmy na drzwi ramiak w meblach kuchennych, co sprawiło, że neutralna kuchnia nabrała charakteru. Niewątpliwie tego typu fronty to przede wszystkim charakterystyczne wykończenie mebla, dzięki któremu kuchnia nabiera niepowtarzalny wyraz. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Duża klasyczna kuchnia z wyspą i frontami ramkowymi | koncept3d aranżacje kuchnia
Czarne uchwyty w jasnej klasycznej kuchni z oknem | wizualizacje koncept3d
Modna wyspa kuchenna z czarnym kamiennym blatem | koncept3d projekty kuchni

Niewątpliwie drzwi ramiak w meblach kuchennych sprawiają, że kuchnia nabiera klasyczny styl. Jest nieco poważna, ale bardzo solidna. Dlatego w naszej koncepcji był zamiar wprowadzenia trochę nowoczesności – popularnej, a jak cenionej wyspy do kuchni. Otóż aranżacja samej wyspy wymagała chwili namysłu. Przede wszystkim zależało nam na wyróżnieniu ramkowych drzwi w wyspie, ale także wprowadzeniu efektu lekkiego mebla. Niewątpliwie strzałem w dziesiątkę okazały się oszklone witrynki. W zupełności wyspa spełnia wszystkie przypisane jej zadania, a dodatkowo jest centralnym miejscem. Bez problemu może stać się wystawą pamiątkowych naczyń, czy sentymentalnej zastawy stołowej.

Jak ważne jest okno potwierdzi każdy, kto na co dzień przebywa i działa w kuchni. Dobrze doświetlony blat roboczy to podstawa w przyjemnym przygotowaniu codziennych posiłków. Przede wszystkim to promienie słoneczne sprawiają, że nabieramy energii do działania, dlatego umilmy sobie obowiązki w kuchni korzystając z okna. Okno to znakomity sposób na pozbycie się zapachów, które w kuchni zawsze powstają w nadmiernych ilościach.

Okno to dodatkowe światło w pomieszczeniu, a więc doświetlenie tego, co wymaga szczególnej uwagi. U nas piękne drzwi ramiak powinny wyróżniać się w tym projekcie mebli kuchennych, dlatego cieszymy się, że ta kuchnia powstała w pomieszczeniu z dużym oknem. 

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry