Duża kuchnia z szarymi płytkami i czarnym AGD

Duża kuchnia z szarymi płytkami i czarnym sprzętem AGD jako nowoczesne rozwiązanie | projekty kuchni Kraków

Niewątpliwie na hasło duża kuchnia z szarymi płytkami i czarnym AGD spływają skojarzenia jako nowoczesne, luksusowe i chłodne wnętrze. Przeciwnie odniesiemy się do dużej kuchni z drewnem. Przede wszystkim drewno nawet na tle kamienia i czarnych dodatków ma w sobie coś co ociepli wnętrze i sprawi je przyjemnym. W naszej koncepcji powstała duża kuchnia, ale w dominującym drewnie na kamiennym tle w formie szarych płytek i nowoczesnym, czarnym AGD.  

Aranżacja mebli kuchennych z popielatymi płytkami, drewnianymi górami, blatem i frezowanymi dolnymi uchwytami | Gdańsk kuchnie
Projekt kuchni z kremowymi szafkami i drewnianym blatem K003 dąb Craft Złoty | meble Wadowice
Wizualizacja wysokiej zabudowy z czarną lodówką SbS, piekarnikiem i mikrofalą | meble na wymiar Warszawa

Wysokie szafki wiszące w kuchni całe w strukturze drewna skomponowano z białymi szafkami dolnymi. Przede wszystkim meble kuchenne nie sprawiają wrażenia ciężkich i dosadnych. Szafki pod sam sufit same w sobie tworzą dosadną zabudowę meblową, stąd pomysł na zmianę w kierunku bieli. Ogólne klient nie skupiał się na ilości szafek czy półeczek, ale na mniejszej ilości konkretnej szafki. W ten sposób najbardziej odpowiednim dla szafek wiszących stały się uchwyty tradycyjne. Bez zastanowienia wybraliśmy uchwyty w kolorze czarnym jak całe wyposażenie kuchenne.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem, a to potwierdzi niejedna Pani Domu są szuflady w kuchni. Bez wątpienia zachowujemy ergonomię pracy wysuwając szufladę i mając dostęp do całej zawartości. Przede wszystkim szuflada jest pojemna, a kuchnia nie stroni od pudełek z przyprawami, drobnych urządzeń, wyposażeń, czy akcesoriów – reasumując mnóstwo pożytecznych przeróżności.  

Czarny sprzęt AGD, czyli lodówka, piekarnik i mikrofala wbudowane w meble tworzą scaloną meblościankę. Ciekawe w co klient wyposażył dużą szafę obok piekarnika? – ta szafka w kuchni idealnie pasuje także do pokoju 😊

Nie mamy wątpliwości, że duża kuchnia z szarymi płytkami i czarnym AGD posiada wszystko co powinno być zaplanowane do kuchni i nie tylko.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry