Duża żółta kuchnia z czarnym blatem

Duża żółta kuchnia z czarnym blatem | koncept3d

Gdy zbyt mało w nas energii szukamy rozwiązania w otoczeniu. Bez wątpienia powiedzenie: „z kim się zadajesz, takim się stajesz” jest zasadne, jednak my pozwolimy sobie na małą modyfikację. Przede wszystkim projektując kuchnię musimy pamiętać, że korzystać z niej będą ludzie o różnych zainteresowaniach i gustach. Dlatego nasza nowa myśl w od dziś brzmi: „gdzie przebywasz, tak się masz”, a duża żółta kuchnia z czarnym blatem idealnie nawiązuje do tej refleksji.  Czy aranżacje wnętrz nie wyzwalają w nas kreatywności i fantazji? Zdecydowanie tak, żółta kuchnia świadczy o dużej pomysłowości klienta.

Projekt żółtych mebli kuchennych z czarnym blatem i ciemną zabudową na ścianie | wizualizacje kuchni
Yellow kitchen by koncept3d

Niewątpliwie duża żółta kuchnia to przejaw świeżości, energii, a nawet jaskrawości. Zdecydowanie ta barwa kuchni podobnie jak cytryna pobudza zmysły, ale nie wpadnie w oko każdemu. Bez wątpienia projekt żółtej kuchni będzie należeć do stanowczych i konkretnych użytkowników. Pomimo, że w kuchni jest duże okno to żółte meble w kuchni jeszcze bardziej podkreślają czym kierowali się klienci. Tylko światło poprawia komfort pracy, działa na nasze dobre samopoczucie i motywuje do działania. A być może użytkownicy uwielbiają cytrusy i wszystko co z nimi związane?

Duża żółta kuchnia i komfortowe rozwiązanie szafek…

Żółta kuchnia w kształcie litery U to świetny kącik, który wyznacza granicę dla czynności w stricte jednym kierunku Dlatego gotowanie i wszystko co z tym związane wiadomo gdzie ma miejsce, a z pewnością nie jest to strefa relaksu. Niewątpliwie kuchnia w kształcie litery U to komfortowe rozwiązanie w głównej mierze dla korzystających z tego miejsca. Układ mebli pozwala na rozmieszczenie urządzeń AGD i blatu roboczego w taki sposób, aby wszystko było „pod ręką”. Wygodnie jest, gdy wyciągamy mleko z lodówki i tylko poprzez obrócenie się, kładziemy na płytę do zagrzania.

Duża żółta kuchnia z czarnym blatem brzmi lepiej niż się spodziewaliśmy. Połączenie czarnego z żółtym wstępnie kojarzy się z tylko z jednym: pszczółka. Patrząc jednak na zdjęcia nic tak nie uzupełnia się jak czarny blat i ściana oraz żółte fronty. Zdecydowanie dwa kontrastowe kolory przyciągają się jak dwa odmienne charaktery. Czarny kącik o ponurym nastroju idealnie wkomponował się w jaskrawe tło. Dlatego spokój i nowoczesność w czerni przeplata energiczność i jasność w oryginalnej żółci.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry