Elegancka kuchnia w klasycznych kolorach

Elegancka kuchnia w klasycznych kolorach
Projekt kuchni na wymiar
kuchnia glamour nowoczesna
Eleganckie meble kuchenne
lamele w kuchni
Elegancka kuchnia z salonem
Okrągły stół w kuchni
kuchnia glamour z drewnem
Szyba w górnych szafkach kuchennych
lamele w kuchni inspiracje
aranżacje płytki do kuchni
Okrągła lampa nad stołem w kuchni
Elegancka kuchnia w klasycznych kolorach

Nie ma żadnych wątpliwości, że prezentowana elegancka kuchnia w klasycznych kolorach to projekt nowatorski i nietuzinkowy. Przeplatają się w nim nieprzemijalne kolory bieli, drewna oraz czerni. Wszystko zaprojektowane zostało z dbałością o szczegóły i detale. Nie ma tutaj mowy o przypadku. Każdy element ma swoje miejsce i przeznaczenie. Przyglądnijmy się więc bliżej tej ciekawej, modnej aranżacji.

Elegancka kuchnia w klasycznych kolorach z okrągłym, drewnianym stołem

Pierwszy projekt i koncepcja zakładały wkomponowanie stołu prostokątnego. Jak jednak szybko się okazało, nie byłoby to najlepszym rozwiązaniem – to samo stwierdził klient. W związku z tym postanowiliśmy wkomponować w rysunek stół okrągły, który klienci już posiadali. Ten zabieg okazał się strzałem w dziesiątkę. Proste i kanciate krawędzie przełamane zostały półokrągłym elementem, który przyciąga wzrok. Można powiedzieć, że wchodząc do kuchni automatycznie kierujemy się w stronę krzeseł i stolika. Nie sposób także przejść obojętnie obok wcześniej wspomnianych krzeseł. Naszym zdaniem ich biały stelaż i czarna tapicerka bardzo dobrze zestawiły się z całością.

Pomysł na śmiałą podłogę

Tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości, że wykończenie podłogi zdecydowanie odbiega wizualnie od tych oglądanych zazwyczaj. Wraz z klientem chcieliśmy aby to podłoga była jednym z elementów, które rzucają się w oczy i dodają do kuchni 'tego czegoś’. Postawiliśmy więc na połyskowy kamień układany z pojedynczych elementów. Ścianę pomiędzy szafkami wykończyliśmy tym samym białym materiałem co podłogę.

Elegancka kuchnia w klasycznych kolorach i z obudowaną drewnem ścianą

Jak to bywa w ostatnim czasie nie mogło zabraknąć popularnych listew zwanych lamelami. Te zyskały ogromną popularność. Ale czyż niesłusznie? Stanowią świetny i bardzo modny dodatek. Lamele w naszym projekcie znalazły się na ścianie oddzielającej salon od części kuchennej. Aby jednak wyglądały w oczekiwany sposób postanowiliśmy całą ścianę obudować drewnianą płytą. Dzięki temu cała kompozycja sprawia wrażenie zwartej i szczegółowo zaplanowanej. Jak wcześniej pisaliśmy nie ma mowy o przypadku.

Przeszklone witryny w szafkach górnych na jednej ścianie

Zwróćmy uwagę, iż na jednej ścianie zdecydowaliśmy się na zastosowanie witryn w szafkach wiszących. Dlaczego? Główny powód był banalny – chcieliśmy ożywić i nadać lekkości całej zabudowie. Jak ogólnie wiadomo każdy tego typu detal podnosi i dodaje uroku całości. O to przecież chodzi!

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry