Grafika z cytrynami w kuchni, czyli kwaśne cytrusy nad blatem…

Grafika z cytrynami w kuchni i kostkami lodu to ciekawe rozwiązanie

Podstawą przy projektowaniu kuchni jest poznanie gustu klienta. Dzięki temu wiemy czy możemy pozwolić sobie na trochę ekstrawagancji, czy pozostać przy stonowanym wnętrzu. Odpowiedni klimat kuchni stworzymy poprzez dodatek jakim jest ciekawa aranżacja ściany w kuchni. Przede wszystkim chodzi o prawidłowe dostosowaniem grafiki na szkle. Grafika z cytrynami w kuchni może przybierać przeróżne oblicza, ponieważ ilość wzorów tak naprawdę jest nieograniczona…

Meble kuchenne z grafiką na szkle w formie cytrusów – sposób na wyjątkowość wnętrza

Zabudowa kuchenna z grafiką na szkle znakomicie odzwierciedla klimat w jakim domownicy czują się dobrze. Równie dobrze grafika na szkle przełamuje typowo kuchenną atmosferę i przenosi nas w nieoczekiwany nastrój. Dlatego poniższy projekt kuchni z 'cytrynową’ zabudową na szkle o niespotykanym motywie wpływa na wyjątkowość całego wnętrza. Duża, elegancka kuchnia dzięki grafice na szkle przeniosła nas w niezwykły świat śródziemnomorskiego ukojenia i odprężenia. Niewątpliwie fantazyjna grafika namawia do spędzenia w niej czasu, a nawet po trochu spełnia funkcję salonu.

Pionowe lamele w niewielkim półwyspie z podświetleniem | koncept3d projekty kuchni
Pionowe lamele to nowoczesna i ciekawa forma wykończenia elementów kuchennych

Grafika z cytrynami w kuchni – przyjemny i zdrowy kontrast

W naszym wypadku szkło z grafiką pod szafkami kuchennymi rozpromienia całe meble oraz lekko kontrastuje z zabudową. Taki przyjemny kontrast mile widziany jest w nowoczesnych kuchniach (białych, czarnych, czy szarych). Nie ma wątpliwości, że zastosowane drewno nadaje powagi i elegancji kuchni. Dlatego szkło z lekką grafiką to znakomity sposób na rozluźnienie atmosfery. Kuchenne obowiązki na pewno nie spowodują smutku na twarzy, bo kto jak kto, ale gotujący w towarzystwie kwaśnych cytryn nigdy nie będzie mieć nie będzie mieć okazji do nudy. Szkło z ciekawym wzorem z powodzeniem może zagościć w wielu nowoczesnych kuchniach.

Grafika z cytrynami w kuchni i kostkami lodu to ciekawe rozwiązanie
Niby wszystko w jednej tonacji barwnej, lecz o nudzie nie ma mowy!

Jasno drewniana kuchnia z półwyspem

Nasza jasno drewniana kuchnia nie należy do małych, dlatego świetnym jej zakończeniem stał się półwysep. Dodatkowe szafki, dodatkowy blat roboczy, strefa do spożycia posiłku i wyznaczona granica pomiędzy kuchnią, a wejściem. Jasna kuchnia z półwyspem to spora i jednocześnie bogata kuchnia o klasycznym, ale pogodnym wystroju, a przede wszystkim modna i na topie.

Półwysep w jasnej kuchni z grafiką na ścianie
Dzięki stronom z ciekawymi wzorami, bez wątpienia wybierzemy ten swój jedyny

Poniżej więcej inspiracji

Przewiń do góry