Granat z bielą w kuchni jako połączenie trendy 2021

Granat z bielą w kuchni to bardzo aktualne na 2021 rok połączenie | koncept3d projekty kuchni

Prawdopodobnie kuchnia cała w bieli powoli nam się nudzi, dlatego coraz więcej pojawia się połączeń bieli z odważniejszym kolorem. Zauważmy, że trendem 2021 staje się granat w kuchni. Jak  mówimy do odważnych świat należy, dlatego naprawdę warto postawić na bardziej elegancką i dostojną barwę we wnętrzach. Przede wszystkim granat z bielą w kuchni jako połączenie świetnie wypadnie w klasycznym wykonaniu jak i nowoczesnym, czy glamour. Przeciwnie do zeszłych wieków dzisiejsza kuchnia to miejsce spotkań towarzyskich i relaksu, tak więc aranżacja kuchni wpływa na samopoczucie domowników, czy gości i to w wysokim stopniu.

Projekt kuchni z marmurowymi płytkami na ścianie i granatowymi szafkami dolnymi | wizualizacje koncept3d
Szafki wiszące białe i granatowe szafki dolne w meblach kuchennych | kuchnie na wymiar Warszawa
Stolik z kamiennym blatem i taboretami | granatowo biała kuchnia koncept3d

Jak widać na zdjęciach granat z bielą w kuchni jako połączenie nie musi przytłaczać wnętrza. Niewątpliwie ciemna barwa zastosowana w odpowiedniej ilości i do odpowiednich mebli wręcz rozpromienia kuchnię. Zauważmy, że granatowe meble kuchenne w naszym projekcie to tylko szafki stojące. Dlatego całe światło pochodzące z okna, białych szafek wiszących i wykończenia rozświetla i umacnia piękno granatu. 

Zwracamy też uwagę, że na granatowych meblach łatwiej widać odciski palców niż na jasnych powierzchniach. Przede wszystkim dlatego zastosowaliśmy tradycyjne uchwyty. Ale czy takie tradycyjne? Złotych uchwytów nie znajdziemy w banalnej kuchni, ale we wnętrzu z nutą wyjątkowości. Niewątpliwie cała zabudowa meblowa niby klasyczna, a wcale nie daleko jej do glamour. Na pewno połączenie złota z granatem ma coś w sobie.

Ciekawą realizacją okazał się stolik, czy inaczej nazwany mały półwysep na rogu zabudowy meblowej. Jak się domyślamy kuchnia biało granatowa musi należeć do ludzi w ciągłym biegu. Otóż niewielki kącik na wypicie kawy w przejściu nie skłoni nas do długiego siedzenia. Mówi się, ze czas to pieniądz, ale na wypicie kawy w kuchni każdy musi znaleźć chwilkę.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry