Komody to bardzo uniwersalne meble w naszych pomieszczeniach. Spotykamy się z nimi zarówno w domach, miejscach publicznych jak i biurach. Czemu zawdzięczają one tak dużą popularność? Na 100% temu, że są bardzo uniwersalne. Sprawdzą się w sypialni jako świetne miejsce na bieliznę, jak i biurze jako świetne miejsce na dokumenty. Ogromną zaletą komód tej także to, że bez problemu zamówimy je na dowolny wymiar u stolarza. Poniżej przedstawiamy kilka projektów, które znalazły uznanie wśród naszych klientów. Zapraszamy!

Komody z szufladami

Szuflady są bardzo lubianym elementem w szafkach nie tylko kuchennych. Wielu użytkowników nie wyobraża sobie, żeby nie było ich w komodach. Meble na wymiar posiadają ogromną zaletę – wysokość, głębokość jak i jakość prowadnic dobierzemy pod siebie. Dzięki temu meble na pewno spełnią swoją funkcję wzorowo i będą służyć użytkownikowi przez długie lata.

Biała komoda z szufladami
Elegancka komoda z czarnymi, cienkimi uchwytami to designerskie rozwiązanie. Całość obudowana została drewnianą płytą o grubości 1,8cm.
Komody z szufladami
Już na pierwszy rzut oka widzimy nowoczesność. Uchwyty frezowane to nie tylko domena mebli kuchennych, ale także pokojowych.
Biała komoda do sypialni
Dla osób potrzebujących wyższych szuflad proponujemy trzy przegrody. Całość obudowana jest drewnianą ramką. Do otwierania posłużą nam czarne uchwyty.
Komoda z szufladami | koncept3d
Czasem wystarczy troszkę pomyśleć, a możemy wpaść na nieoczywisty pomysł. W naszym przypadku są nim drewniane przegródki w środku szuflady. Ładnie i ergonomicznie.

Komody do salonu i sypialni z drzwiami i szufladami

Obok szuflad swobodnie możemy zastosować tradycyjne drzwi. Kompromis pomiędzy nowoczesnością a tradycyjnym podejściem utrzymany. Tego typu komodę bez problemu wykorzystamy w salonie obok szafy przesuwnej lub sypialni obok łóżka. Zwróćmy uwagę na wykończenia mebli. Niby zwykła szafka, a jednak w swoim wnętrzu kryje naprawdę dużo miejsca do przechowywania.

Biała komoda w do salonu
Komody z jedną szufladą i drzwiami są lubianym przez klientów rozwiązaniem. Duża ilość półeczek pozwala na schowanie ubrań. Szuflady to zaś miejsce na ukrycie dodatków.
Komoda do sypialni
A może jednak pół na pół szuflad i drzwi? Czemu nie. Poza tym wielu klientów lubi i szuka symetrii.
Komody do salonu
Ciekawym rozwiązaniem będzie zastosowanie drewnianych półeczek w środku komody. Nie sądzicie, że całość wygląda obłędnie?
Shopping Cart
Przewiń do góry