Szafki RTV

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Szafki RTV wykonujemy tylko pod indywidualne zamówienie klienta. Nie są one dostępne od ręki, ponieważ nie interesuje nas masowa produkcja. Do każdego mebla podchodzimy indywidualnie i chcemy, aby każdy mebel wyglądał oryginalnie i był dopasowany pod konkretny gust użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inspiracjami szafek RTV, być może któraś przypadnie wam do gustu.

Szafka RTV – 16 kreatywnych pomysłów na aranżację szafki pod telewizor

Niewątpliwie nieodzownym elementem w salonie jest telewizor, a co za tym idzie szafki RTV. Nie wyobrażamy sobie spędzania czasu bez tego urządzenia, co wcale nie jest zadowalającą wiadomością – ale rzeczywistą. Bez wątpienia wystrój salonu działa na samopoczucie człowieka i poziom relaksu. Niemniej jednak jeśli lubimy wpatrywać się w TV to nieuniknione jest patrzenie na mebel, który pod nim się znajduje. Dlatego szafkę pod telewizor warto dopasować zgodnie z klimatem salonu i wymaganiami użytkowników, w czym pomocna będzie wizualizacja mebli.

Szafka RTV wisząca | meble na wymiar koncept3d | RTV Cabinet Hanging
Aranżacja białej szafki RTV z nowoczesnymi lamelami i półkami na książki. Zachęcamy do zapoznania się dokładnym opisem prezentowanej szafki. Kliknij na powyższe zdjęcie.
Szafka pod telewizor | koncept3d meble na wymiar | RTV Cabinet Hanging white
Podwieszana szafka RTV wygląda elegancko i praktycznie! Zwróćmy uwagę na drewniane dodatki w formie wnęki i ścianki za telewizorem.
Szafka pod telewizor | koncept3d
Bardzo pojemna szafka pod telewizor. Biały kolor zamknięty został w drewnianych, cienkich ramkach.
Loftowa szafka pod telewizor | RTV loft Cabinet | koncept3d projekty kuchni
Styl loftowy jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Nie dziwi nas to, dlatego szafkom RTV w stylu loftowym poświęciliśmy osobny wpis.

Podwieszana szafka RTV

Niewątpliwie wyobraźnia ludzka nie zna granic czego dowodem jest poniższa aranżacja ściany w salonie z podwieszaną szafką RTV. Na pierwszy rzut oka główną część w salonie wypełnia szara ściana, jednak w rezultacie to bardzo efektowne i symetryczne szafki tworzące świetny kamuflaż. Każdy z elementów wiszących to identycznych rozmiarów kostki, a wśród nich w głębi odnalazł się telewizor. Przede wszystkim taka aranżacja mebli wokół niego sprawia, że obraz oglądanego filmu wyłania się z wnętrza ściany. Dodatkowym atutem są dekoracyjne lamelki w głębi tworzące jakąś tajemnicę. Ponieważ całość jest podwieszana mamy wrażenie jakby ściana unosiła się w powietrzu.

Szafka RTV pod telewizor czarna podwieszana ze złotymi dodatkami | koncept3d aranżacje | RTV Cabinet Hanging black and gold
Tak bogatej i urokliwej podwieszanej szafki nie spotkamy często, a jest warta wpatrywania się w nią codziennie. Nasz wzrok niech przyciągną złote ramki aluminiowe z przyciemnianymi szybami. Oczywiście środek został w całości podświetlony paskami LED.

Czarna szafka pod telewizor

Niewątpliwie czarne umeblowanie kuchni to przejaw luksusu i doniosłości, ale podobny charakter wprowadza czarna szafka pod telewizor do salonu. Przede wszystkim idealnie wkomponowała się w wystrój całego pomieszczenia. Bez wątpienia poprzez odcienie czerni drewno stało się intensywniejsze i w tak dużym pomieszczeniu z oknem balkonowym zdecydowanie robi dobrą robotę.

Czarna wisząca szafka RTV | koncept3d aranżacje mebli | RTV Cabinet Hanging black
Czarny mat połączony z drewnem to doskonałe rozwiązanie nie tylko do kuchni, ale i do salonu. Kliknij na powyższe zdjęcie i zobacz szczegóły prezentowanego mebla.

Szara podwieszana zabudowa pod telewizor

Poniżej mamy do czynienia z typową strefą kinową – telewizor wiszący i nowoczesny biały mebel pod nim. Przede wszystkim strefa wydzielona jest popularną i mocną dużą płytką z tyłu, do której znakomicie pasują jasne barwy stając się odważniejszymi. Niewątpliwie poniższa aranżacja cała w bieli bez uchwytów jest funkcjonalną dekoracją salonu.

Wisząca biała szafka RTV | nowoczesne szafki RTV koncept3d | modern RTV Cabinet Hanging white
Nowoczesna szafka pod telewizor w nowoczesnym wnętrzu. Całość na tle dużych płytek wypełnia salon mocnym charakterem.

Szeroka szafka RTV

Główną cechą szafki RTV jest przede wszystkim przeznaczenie odpowiedniego miejsca na akcesoria do telewizora, płyty czy inne nośniki danych. Może być ona także, albo przede wszystkim podstawą pod telewizor. Naszym pomysłem było przedłużenie podstawy pod TV i zaprojektowanie szerokiego mebla. Dlatego ściana najczęściej oglądana wygląda na zwartą i dopracowaną. Przede wszystkim szeroki regał pomieści i schowa wiele przedmiotów potrzebnych do codziennego użytku przez co jest bardzo funkcjonalny. Całość nie przytłacza salonu, a świeże barwy znakomicie współpracują z czarną ścianą.

Szafka RTV nowoczesna biała | koncept3d modern RTV Cabinet Hanging white
Szeroki regał pod telewizor nie tylko wygląda znakomicie, ale pod względem funkcjonalnym sprawdziła się wyśmienicie.

Szafka RTV z drzwiami przesuwnymi

Dobrze zaprojektowana szafka pod telewizor z drzwiami przesuwnymi to przejaw elegancji, nowoczesności i pomysłowości. Drzwi przesuwne to bajer dzięki któremu klasyczna półka okazała się niezwykłą. Prezentowane drzwi nawiązują do podłogi co przede wszystkim świadczy o przemyślanym wyborze i wyposażeniu, który ze sobą współgra. Jak widzimy już same drzwi mogą odmienić wnętrze pod względem atrakcyjności.

Niby bardzo prosta półka pod telewizor, a jednak wyposażona w bardzo funkcjonalne rozsuwane na boki drzwi

Biała półka z szufladami pod telewizor

Biały, drewno i mocny turkus to z pewnością wymarzone połączenie kolorystyczne w salonie. Ściana, na którą w szczególności zwracamy uwagę bije energią nie dzięki obrazom z telewizora, ale poprzez barwy nawiązujące do swobody, łagodności wakacji. Biała szafka RTV przede wszystkim rozświetla wnętrze, a doświetlona naturalnym światłem z dużego okna bije blaskiem i napawa optymizmem. Ekskluzywne lamelki z lewej strony w atrakcyjny sposób kamuflują drzwiczki do szafki. Dużo otwartych półeczek sprawia, że projekt czyni salon ambitnym i pełnym wrażeń.

Szafka RTV biała | RTV Cabinet Hanging white | inspiracje koncept3d
Biała szafka RTV w połączeniu z betonową ścianą i turkusowym dywanem. Warto w ten sposób skomponować ścianę w salonie. Pięknie i nowocześnie.

Uchwyty frezowane w szafce pod TV

Uchwyty frezowane nie tylko w kuchni wyglądają znakomicie. Za przykład niech posłuży poniższy projekt. Przede wszystkim szafka pod telewizor szybko znalazła swoje miejsce w salonie dzięki dopasowaniu do ukośnej ściany poddasza. Taka podstawa pod telewizor nie tylko spełnia się funkcjonalnie, ale przede wszystkim rozpromienia strefę relaksu bielą i naturalnością z drewna. Bez wątpienia prezentowana poniżej aranżacja współgra kolorystycznie z błękitną nowoczesną kuchnią w tle.

Drewniano czarna szafka RTV

Bez wątpienia drewno znajdzie swoje miejsce w nowoczesnym salonie. Przede wszystkim szafka pod telewizor jest niewielkich rozmiarów w minimalistycznym stylu co gwarantuje skupienie uwagi na tym, na czym nam zależy, czyli telewizorze. W takim wykonaniu regał jest podstawą pod telewizor z eleganckim schowkiem na płyty, czy akcesoria do szybkiej obsługi TV. Istotnie drewniano czarne dekory znakomicie wkomponują się w resztę umeblowania salonu, gdyż zestawienie kolorystyczne jest dość popularne i na topie.

Niewielka drewniano czarny regał pod TV odnajdzie się w dowolnym miejscu w salonie

Szafka RTV na nóżkach

Szafka RTV na nóżkach to z pewnością nawiązanie do dawnych trenów, ale nie oznacza czegoś nieaktualnego. Przeciwnie, właśnie moda powraca i udoskonalona cieszy się dużym zainteresowaniem. W naszym wydaniu całość kolorystycznie wkomponowała się w salon. Jest prosta i lekka jak atmosfera w pomieszczeniu. Niewątpliwie tego typu zabudowa jest pomocna w dotarciu do zakamarków podczas sprzątania.

Szafka pod telewizor na czarnych nogach | koncept3d inspiracje meblowe
Metalowy stelaż pod szafką telewizyjną lakierowany na czarny kolor. Z prawej strony widzimy loftowy regalik.
Stojąca szafka RTV ze ścianą z cegły od tyłu | koncept3d projekty kuchni
Szafka pod telewizor na nóżkach wykonanych z metalu. Te oczywiście lakierowane na czarny kolor. Swoją drogą zauważmy, jak grube profile elegancko wyglądają w tego typu meblach.

Kremowa podwieszana szafka RTV

Przede wszystkim kremowa podwieszana półka to designerski sposób na wprowadzenie elementu zaskoczenia do wnętrza. Przede wszystkim kremowa szafka nie wisi, a tym sposobem wydaje się lekka i łagodna podobnie jak przebywanie w salonie. Ciekawym jest, że cała zabudowa meblowa przeznaczona stricte na telewizor, dlatego znakomicie wydziela strefę kinową.

Kremowa podwieszana szafka pod telewizor sprawia wrażenie jakby wiszącej w powietrzu

Inne aranżacje szafki pod telewizor

Zabudowa biało drewniana z ciemną głębią przeznaczoną na telewizor tworzy ciekawą bryłę z interesującym nas szczególnie wnętrzem
Niewielka biała szafka z drewnianym blacikiem będzie idealna na schowanie drobnych akcesoriów RTV
Przyjemna oku, a tak mało spotykana wysoka zabudowa TV zasługuje na uznanie dlatego może być podpowiedzią w aranżacji salonu
Biała szafka pod telewizor w macie odnajdzie się w niemal każdym salonie, gdyż jest uniwersalna kolorystycznie

Szafka RTV: podsumowanie

Pomysłów na aranżację salonu, a w szczególności szafki RTV jest mnóstwo. Kilka z nich pozwoliliśmy sobie zaprezentować i mamy nadzieję, że będą pomocne w organizacji własnych wnętrz. Nie mniej jednak zapraszamy do osobistego projektu i kontaktu z naszym biurem projektowym. Na pewno doradzimy, w końcu mówi się, że doświadczenie robi swoje.

Shopping Cart
Przewiń do góry