Koncepcja małej kuchni na dwóch ścianach

Koncepcja małej kuchni na dwóch ścianach - biały mat i dąb Słoneczny | koncept3d projekty kuchni

Koncepcja małej kuchni na dwóch ścianach to projekt gdzie zachowane zostały wszelkie niezbędne elementy zabudowy. Powstała ona przede wszystkim w oparciu o rady projektanta, a taka nie może się nie udać. Czy sprawiliśmy, że mała kuchnia i aranżacja dwóch ścian wygląda nieziemsko? Zobaczmy na poniższe zdjęcia.

Projekt kuchni w odcieniach bieli i drewna | meble na zamówienie Biertowice
Blat z laminatu dąb Słoneczny i czarny zlewozmywak z chromowaną baterią | kuchnie na wymiar Warszawa
Płyta laminowana dąb Słoneczny zestawiona z białym matem | meble na zamówienie Kraków

Białe szafki z systemem bezuchwytowym tworzą gładką i jednolitą całość. Niewątpliwie prostota wykończona delikatnym drewnem robi furorę. Przede wszystkim jasność jaka bije z mebli  kuchennych nie tylko rozpromienia wnętrze, ale nasze samopoczucie. Dlatego w tak zaprojektowanej kuchni możemy łatwo zmieniać charakter wnętrza poprzez przeróżne dodatki. Niewątpliwie zadanie będzie proste, bo naturalne barwy skomponują się z prawie wszelkimi kolorami i wzorami.

Bez wątpienia zlew na tle dużego okna to bardzo wygodne posunięcie. Naturalnie doświetlona strefa zmywania jeszcze bardziej pomoże nam w polubieniu tej czynności. Otóż zawsze można sobie umilić kuchenne obowiązki wypatrując KOGOŚ 😊 za oknem.

Zabudowa meblowa pod sam sufit w małej kuchni – to znakomity wybór zwłaszcza dla osób ceniących każdy kawałek przestrzeni. Być może na początku nie będziemy mieć pomysłu, czym wypełnić taką ilość szafek, jednak w trakcie użytkowania kuchni gwarantujemy, że staną się potrzebne.  Czyż z małej kuchni na dwóch ścianach nie powstał piękny projekt z wyraźnym przesłaniem? Otóż kawał dobrej roboty – odpowiedni dobór materiałów i rozmieszczenie mebli sprawiło, że na pozór małe stało się czymś naprawdę godnym uwagi. 

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry