Koncepcja niebieskiej kuchni na okrągłych nóżkach

Koncepcja niebieskiej kuchni z szafkami wiszącymi pod sufit | projekty kuchni koncept3d

Dla rozbudzenia wyobraźni koncepcja niebieskiej kuchni na okrągłych nóżkach. Niewątpliwie aranżacja przykuwa uwagę, gdyż zarówno barwa jak i cały koncept są niespotykane i dość oryginalne. Być może tak nieszablonowa kuchnia dłużej będzie cieszyć domowników w porównaniu do popularnych aranżacji? Jedno jest pewne, kto nie próbuje ten nie wie.

Projekt mebli kuchennych wykonany z niebieskiej płyty | meble na wymiar Kraków
Satynowe nóżki w meblach kuchennych | meble na zamówienie Warszawa
Mosiądzowe uchwyty w meblach kuchennych i czarne AGD | meble Biertowice

Okrągłe nóżki to rzadko spotykany wybór przy aranżacji kuchni – jednak przykuwający uwagę. Niewątpliwie eleganckie podstawki mogą być wystarczające, aby wywołać ten efekt łał, o który chodzi nam przy aranżacji nowej kuchni. Wysokie nóżki w meblach kuchennych są wygodnym rozwiązaniem dla utrzymania czystości, a sterylność w kuchni świadczy o naszym stosunku do innych. Bez wątpienia niebieska kuchnia na okrągłych nóżkach wygląda na bardzo lekką i przyjemną jak bezchmurne niebo latem.

Patrząc na powyższe zdjęcia przede wszystkim zauważamy totalnie inny klimat wnętrza. Niewątpliwie pastelowy kolor przenosi nas w bajkowy świat, ale z zachowaniem klasy i elegancji. Pomimo odważnego koloru z wnętrza wypływa dużo pozytywnej energii, co przedkłada się na długie i chętne przebywania w kuchni – w końcu ona jest sercem w domu 😊

Ciekawym pomysłem są drewniane belki na suficie. Nowoczesne meble kuchenne przełamane stylem rustykalnym świetnie razem współgrają. Przyznać musimy, że koncepcja kuchni ze zdjęć wymagała nieco większej kreatywności, a ta jak zawsze nas zaskakuje.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry