Kremowe szafki górne w kuchni połączone z drewnem

Kremowe szafki górne w kuchni połączone z drewnem | koncept3d Biertowice

Niewątpliwie białe kuchnie to najpopularniejsze projekty ostatnich lat. Często poszukujemy alternatywy dla czegoś co jest przede wszystkim popularne. Taką zbliżoną koncepcją będą kremowe szafki górne w kuchni połączone z drewnem. W porównaniu do kuchni biało drewnianej projekt kremowych mebli kuchennych jest tak samo elegancki, jasny jak i minimalistyczny. Bez wątpienia godzimy się, że tak delikatna kuchnia to idealne wnętrze na codzienne obowiązki, a jednocześnie relaks. Zatrzymajmy przez chwilę wzrok na kilku zdjęciach kremowych szafek w kuchni połączonych z drewnem o mocnym charakterze.

Jasne wiszące szafki w aranżacji mebli kuchennych | kuchnie na zamówienie Kraków
Drewniany wysoki słupek w kuchni z jasnym blatem i górami ecru | meble na wymiar
Piekarnik w słupku i uchwyty UKW-11 w meblach kuchennych | kuchnie Warszawa

Tak, prawdą jest, że zbyt minimalistyczne wnętrze szybko może się znudzić, dlatego szukamy nowych dekoracji, czy wyposażenia kuchni. Wartym przemyślenia jest pomysł połączenia spokojnych barw w kuchni z bardziej wyrazistym materiałem. Dlatego jako materiał na wybrane szafki w całej minimalistycznej zabudowie meblowej polecamy drewno o mocno zarysowanych słojach, jak na przykład to z powyższych zdjęć.

Na szczególną uwagę zasługuje ułożenie frontów drewnianych. Każda szafka z osobna tworzy jednolitą całość poprzez dopasowane kształty na drewnie. Niewątpliwie to dość wymagający w produkcji detal, ale dający jakże ważny efekt. Dlatego taki szczegół sprawia, że kuchnia uchodzi na dopracowaną i z wysokiej półki.

Kremowe szafki górne w połysku to znakomity wybór do kuchni. Jasny połysk nie uwidacznia tak mocno odcisków palców co ciemny połysk. Dodatkowo kremowy kolor szafek to idealna alternatywa bieli. Dlatego często polecamy krem do kuchni lub ecru, aby sterylny charakter zastąpić czymś jasnym, a zarazem przytulnym. Kolejną zaletą kremowych szafek górnych jest uzyskanie większej przejrzystości w kuchni, a zwłaszcza w tych z połyskiem. Niewątpliwie światło, które będzie docierać z okna doświetli nam kuchnię, ale także ożywi meble kuchenne, które cieszyć będą oko swoim blaskiem.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry