Kuchnia w stylu nowoczesnym w G

kuchnia w stylu nowoczesnym w g
kuchnia w stylu nowoczesnym w g z oknem narożnym i czarnym blatem
wysoka lada oddzielająca kuchnię od salonu
wizualizacje dla stolarzy i zabudowa kuchenna pod sufit

Kuchnia w stylu nowoczesnym w G

Proste i kanciaste kształty to zdecydowanie jedna z domen modnych mebli. Kuchnia w stylu nowoczesnym w G jest tego najlepszym przykładem. Prezentowana zabudowa na trzech ścianach + lada z lamelami pozbawiona jest łuków i łagodnych przejść. Całość wygląda raczej surowo, ale elementy z miedzi szczotkowanej nadają niewątpliwie nietuzinkowego charakteru czyniąc z mebli piękną wizytówkę domu. Oczywiście należy wspomnieć także o narożnym oknie w kuchni, które wprowadzi dużo naturalnego światła słonecznego tak przecież potrzebnego wszystkim, szczególnie w okresie jesiennym i zimowym.

Powyższa wizualizacja wykonana została dla stolarza. Dominującym kolorem zdecydowanie jest biel, ale nie możemy również zapominać o eleganckich wstawkach. Te po pierwsze pojawiają się wokół wysokiej zabudowy i szafek wiszących z prawej strony. Zabieg ten miał przełamać monotonną dla klientów biel i dodać do zabudowy czegoś nieoczywistego. Po drugie mosiądzowe elementy odnajdziemy także na uchwytach oraz cokole dolnym przy podłodze. Jak widać nie mieszaliśmy tutaj więcej kolorów – poza blatem roboczym. Blat wykonany jest z czarnego laminatu o charakterystycznym wzorze bardzo lubianym przez klientów.

Bez dwóch zdań miłym dla oka elementem będą także drewniane lamele na białym tle od zewnętrznej strony lady. Połyskowe płytki na podłodze to także nie przypadek, ale planowany element całego wystroju 🙂

zobacz -> Klasyczna kuchnia biało drewniana

fronty dolne:lakier biały matowy
fronty górne:lakier biały matowy
blat: S63052 MARMUR BLACK ROYAL
uchwyty: CAMPANA miedź szczotkowana Nomet
zabudowa ściany nad blatem: Szczotkowana Miedź AL05
inne:pogrubienie na prawej ścianie Szczotkowana Miedź AL05
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top