Kuchnia z białym lacobelem i drewnem

kuchnia z białym lacobelem i drewnem
drewniano-biała kuchnia z białym lacobelem i drewnem
czarne uchwyty w drewnianej kuchni z jasnym blatem
projekt kuchni z czarną lodówką i witryną z podświetlanymi półkami

Kuchnia z białym lacobelem i drewnem

Drewno to zdecydowanie kierowanie się w stronę natury i otaczającego nas świata, ale tego naturalnego. Takie kompozycje zawsze wyglądają dobrze, szczególnie jeśli towarzyszą im inne kolory. Powyższa kuchnia z białym lacobelem i drewnem jest tego dobrym przykładem. Zestawienie drewna, bieli i czerni to bez wątpienia lubiany przez klientów koncept, który powtarza się stosunkowo często. Czy jednak te wszystkie te kuchnie są takie same? Zdecydowanie nie! Meble kuchenne na wymiar pozwalają na komponowanie całej zabudowy typowo pod swoje upodobania i potrzeby.

Analizując prezentowaną wizualizację musimy wyjść przede wszystkim od jej rozmiarów i ułożenia. Cała zabudowa to dosyć duża koncepcja na trzech ścianach, która zdecydowanie będzie jednym z centralnych i najważniejszych punktów w mieszkaniu. Niewątpliwie stolarz wraz z klientem starali się tutaj zachować wszelkie zasady, aby praca w kuchni była przyjemna i ergonomiczna. Wprawione oko zauważy, że występuje tutaj podział na strefy. I tak: miejsce na zlewozmywak wygospodarowaliśmy z lewej strony, płytę grzewczą na środku, lodówkę na prawej ścianie.

Jak wyżej pisaliśmy z prawej strony można zauważyć wysokie zabudowy z wolnostojącą lodówką. Bezsprzecznie piekarnik i lodówka w wysokiej zabudowie ma swoje ogromne plusy, ale czasem niestety nie ma miejsca na taki układ. Tutaj jednak oprócz tego znalazło się także miejsce na przeszkloną witrynę, która wygląda świetnie i uczyni naszą zabudowę modną i elegancką!

zobacz -> Kuchnia w stylu nowoczesnym w G

fronty dolne:D1041 OW DĄB ODWIECZNY
fronty górne:lakier biały połysk
blat: S63009 MARMUR CARRARA Pfleiderer
uchwyty: krawędziowe UKW-11 Zobal
zabudowa ściany nad blatem: biały lacobel
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top