Kuchnia z blatem Dąb Nebraska lakierowana na biało

Kuchnia z blatem dąb Nebraska lakierowana na biały mat | koncept3d meble na wymiar

Niewątpliwie kuchnia z blatem Dąb Nebraska lakierowana na biało to unikatowe kolory, popularne materiały, a jakże dumnie się prezentujące. Przede wszystkim kuchnia z blatem Dąb Nebraska ma być nie wyzywającą, a dostojną aranżacją. Dlatego zapraszamy do obejrzenia zdjęć kolejnego projektu kuchni, w którym blat Dąb Nebraska dodaje elegancji i urody promiennemu wnętrzu. Otóż kuchnia biało drewniana jest tak popularna, że ze spokojem zaliczymy ją do klasycznych aranżacji. Sprawdźmy na zdjęciach poniżej jaka tym razem koncepcja wpadła w oko klientowi planującemu nową kuchnię w wydaniu biało drewnianym. 

Aranżacje białych kuchni z drewnem to przede wszystkim nowoczesne spojrzenie na pomieszczenie | koncept3d Biertowice
Lakierowana biała kuchnia z drewnianą zabudową ściany i frezowanymi uchwytami | koncept3d projekty kuchni
Lada kuchenna z płyty laminowanej H3331 dąb Nebraska | koncept3d Kalwaria Zebrzydowska meble

Bez wątpienia delikatne drewno Dąb Nebraska zastosowane jako blat i wykończenia uzupełnia się w 100% z meblami lakierowanymi na biało. Przede wszystkim naturalna barwa drewna nasyca ciepłem sterylną biel. Od dawien dawna mówimy, że kontrasty się przyciągają dlatego bacznie stosujemy się do zasady i polecamy zestawienie lakierowanych mebli ze stłumionym drewnem.

W tak klasycznym wydaniu kuchni, a jednocześnie nowoczesnym wnętrzu świetnie sprawdzają się systemy bezuchwytowe. Niewątpliwie całą dekoracją jest w pełni przykuwający blat Dąb Nebraska, który swoją strukturą sam w sobie skrywa tajemnice. Dlatego warto pozostawić to piękne drewno w centrum uwagi, gdyż tylko natura w dzisiejszych czasach jest w uznaniu. Minimalistyczne projekty to główny trend w obecnym świecie także w branży meblarskiej. 

Znakomicie prezentuje się półwysep z kuchni z blatem Dąb Nebraska lakierowanej na biało. Przede wszystkim drewniane wykończenie wysokiej lady i nowoczesne, a jakże wygodne hokery to nutka fantazji na jaką czekaliśmy w tej aranżacji.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry