Kuchnia z czarnymi uchwytami UKW-11G

Kuchnia z czarnymi uchwytami UKW-11G
Projekt kuchni w kolorze Dąb Dziki z białym matem
Zabudowa piekarnika i mikrofali w słupku. Lodówka wolna
Kuchnia z czarnymi uchwytami UKW-11G
Kuchnia z czarnymi uchwytami UKW-11G
Dwie głębokości szafek wiszących w kuchni
Wizualizacja kuchni z płytą indukcyjną i czarnym zlewozmywakiem
Zabudowa pod oknem w kuchni
Drewniany blat roboczy w kuchni
Drewno połączone z białym lakierem

Kuchnia z czarnymi uchwytami UKW-11G to propozycja nietuzinkowa. Widzimy tutaj połączenie tradycyjnych, lubianych od lat kolorów z nowoczesnym kształtem. W czym ten kształt się przejawia? Przede wszystkim w dwóch głębokościach szafek wiszących. Warto jednak pamiętać, iż te nie będą pasować do każdej aranżacji. U nas nie było z tym problemu czego potwierdzeniem są prezentowane zdjęcia. Za nowoczesnością przemawiają także czarne, listwowe uchwyty UKW-11G. Tworzą one bardzo przyjemny dla oka kontrast z białymi frontami.

Niewielka, ale pojemna wyspa kuchenna z dwoma rzędami szuflad

Wyspa to świetny dodatek, który może bardzo pomóc w codziennym użytkowaniu kuchni. Jej wygląd zależy od indywidualnych preferencji użytkownika i jego potrzeb. U nas wyspa kuchenna zagospodarowana została od jednej strony jako dwa rzędy szuflad. Druga strona to zaś miejsce przy którym usiądziemy i zjemy obiad bądź wypijemy herbatę.

Kuchnia z czarnymi uchwytami UKW-11G i widoczna w niej ergonomia i porządek

Projektując meble kuchenne musimy skupić się na wielu aspektach. Jednym z nich niewątpliwie będzie ten dla oka. Oprócz niego jest jeszcze ten drugi, który wychodzi podczas samego użytkowania mebli. I nad nim pragniemy się głównie skupić wykonując projekty dla naszych klientów. Nie ma nic bardziej denerwującego niż nieergonomiczna i źle zaplanowania kuchnia. Warto pamiętać, że kuchnia to nie tylko aspekty wizualne, ale przede wszystkim te użytkowe.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry