Kuchnia z salonem projekt

kuchnia z salonem projekt
projekt biało drewnianej kuchni
szafki rtv ze szkłem
drewniany stół na metalowych nogach
lamele do salonu
drewniane lamele oddzielające salon od kuchni
kuchnia z salonem projekt
czarny zegar na drewnianym tle w salonie
stół kuchenny
zestaw białych szafek rtv
zabudowana lodówka w kuchni
kuchnia z salonem projekt

Kuchnia z salonem projekt dla klienta prywatnego. Dostrzegamy tutaj połączenie naturalnego dębowego drewna przeplatanego z klasyczną bielą. Tego typu kompozycje kolorystyczne są bardzo popularne i ani na chwilę nie schodzą z TOP3. Nie ma się co dziwić. Cała aranżacja jest lekka, ciepła i przyjemna. Pomimo tego, że pomieszczenie nie należało do największych udało się zaprojektować naprawdę przytulny domowy kącik.

Projekt kuchni biało drewnianej

Od samego początku plan zakładał projekt kuchni białej. Było jednak jedno zasadnicze pytanie – jak zrobić, aby kuchnia nabrała ciekawego charakteru. Po przemyśleniach zdecydowaliśmy, że całość zestawimy z drewnem. Okazało się to naprawdę dobrym wyborem. Jak wiadomo elementy drewniane ocieplają całość, a poza tym mają świetne walory estetyczne. Pomimo iż nie jest to dekor w 100% naturalny, to przynajmniej optycznie wprowadza troszkę naturalności.

Fronty dolne otwierane są za pomocą popularnego frezowania. Szafki pod samym sufitem otworzymy za pomocą systemu bezuchwytowego tip-on. Drzwi nad samym blatem zostały opuszczone o 1cm poniżej korpusu. Takie właśnie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze i nie sprawia kłopotów podczas użytkowania mebli.

Kuchnia z salonem projekt z szafkami RTV i witryną

Oprócz mebli kuchennych do zaprojektowania mieliśmy także kącik do relaksu. W samym rogu pomieszczenia ustawiliśmy popielaty narożnik, przy którym stoi niewielki stolik. Siedząc na wypoczynku i spoglądając prosto dostrzeżemy szafkę RTV i komodę stojącą po jej lewej stronie. Całość zachowana została w tym samym klimacie co kuchnia. Dzięki temu pomieszczenie zachowuje niejako jeden, niepowtarzalny koncept.

Aranżacja kuchni z salonem to wyzwanie

Nie da się ukryć, iż zaaranżowanie mebli kuchennych wraz z salonem to dosyć trudne zadanie. Nie raz trzeba pójść na wiele kompromisów i wybrać coś kosztem czegoś. Jeśli jednak masz zamiar podejść do tematu poważnie i później nie żałować, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Postaramy się pomóc i stworzyć jak najlepszą koncepcję! Od pięknego i funkcjonalnego projektu dzieli Cię naprawdę niewiele!

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry