Loftowa kuchnia z szafą i ceglaną ścianą

Loftowa kuchnia z szafą przesuwną w korytarzu | koncept3d projekty kuchni

W naszych projektach kuchni niewątpliwie zbyt mało jest  aranżacji w stylu industrialnym, jednak ta loftowa kuchnia z szafą i ceglaną ścianą zasługuje na wyróżnienie. Poniżej kilka zdjęć w różnym ujęciu, którymi chcemy się pochwalić. Dlaczego zapraszamy do obejrzenia zdjęć? Projekt loftowej kuchni z ceglaną ścianą jest warty uwagi dlatego, że trochę w niej kombinacji, których nie widać na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim duże okna, jakie uwielbia styl loft zastąpiliśmy dużymi lustrami. Prawdopodobnie nie dostrzegli ich Państwo, a robią furorę w otwartej kuchni.

Industrialna loftowa kuchnia z szafą przesuwną i ścianą z czerwonej cegły | meble na zamówienie Katowice
Garderoba z czarną szafą przesuwną w styly Loft i z lewej strony industrialna kuchnia | koncept3d meble na wymiar Kraków
Czarna szafa przesuwna z czarnymi profilami i czarnym lacoebelem | koncept3d kuchnie Warszawa
Szafka na buty z czarnych profili 2x2 cm | koncept3d

Bez wątpienia loftowa kuchnia z szafą przesuwną i ceglaną ścianą nie przypadnie do gustu każdemu. W zupełności kuchnia taka sprawdzi się u domowników lubujących surowe aranżacje, oryginalne wnętrza z dozą kreatywności oraz z konkretnym przesłaniem. Dlatego nasza industrialna kuchnia z drewnem, szafą i ceglaną ścianą skupiona jest na ceglanym wykończeniu ścian i dekoracyjnych lustrach. Cała reszta to tylko i wyłącznie odpowiedni dobór materiałów i kolorystyki, który czyni kuchnię wyjątkową.

Podczas gdy lustra powiększają optycznie nasze wnętrza, my dostrzegliśmy kolejną ważną funkcję jaką pełnią. Wiadomo, że lustra są idealną dekoracją w nowoczesnym wydaniu. Lustra sprawiają, że atmosfera we wnętrzu jest wręcz salonowa. Musimy przyznać jednak rację, że wnętrze z dużymi lustrami jest bardzo dynamiczne, dzieje się w nim więcej, a każdy nasz ruch działa ze zdwojoną siłą i energią. Być może lustra w kuchennej przestrzeni dodadzą nam śmiałości w próbowaniu nowych przepisów, smaków lub wyzwolą nowe hobby? Na pewno we wnętrzu z lustrami czas oczekiwania na druga połówkę zwłaszcza dla kobiety okaże się krótki. Tak, to prawda od dawna utarło się, że kuchnia należy do kobiety, ale czy lustro nie pasuje im bardziej? Bez wątpienia w loftowej kuchni z szafą z lustrem i ceglaną ścianą dużo się dzieje.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry