Luksusowa kuchnia – aranżacje

Luksusowa kuchnia | koncept3d

Słysząc hasło 'luksusowa kuchnia’ niewątpliwie rodzą nam się w głowie różne wizje. Gdybyśmy jednak zastanowili się troszkę głębiej, to nasuwa się pytanie: co w zasadzie determinuje to, że kuchnia należy do tych ekskluzywnych? W tym artykule spróbujemy się przyjrzeć ciekawym aranżacjom kuchni właśnie z segmentu 'premium’. Zapraszamy.

Luksusowa kuchnia to niewątpliwie niebanalne dodatki

Każde meble kuchenne składają się z dziesiątek elementów, które w większości przypadków powtarzają się. Kiedy jednak chociaż delikatnie zmienimy lub dodamy coś od siebie możemy całkowicie odmienić oblicze całej zabudowy. Spójrzmy na poniższe zdjęcia. Niby kuchnia standardowa, klasyczna, a jednak ma w sobie coś nieprzeciętnego. Mowa oczywiście o złotych dodatkach w postaci ramek aluminiowych ze szkłem oraz złotych uchwytach. Nikogo nie trzeba przekonywać, że to właśnie złoto jest symbolem bogactwa…

Biała kuchnia ze złotymi uchwytami | kuchnie na wymiar Kraków
Duża zabudowa kuchenna stwarza ogromne możliwości. W tego typu kuchniach swobodnie możemy eksperymentować, a ograniczeniem może stać się tylko wyobraźnia.
Czarna lodówka w białej kuchni | kuchnie Warszawa
Spójrzmy na wysoką zabudowę z lewej strony. Odnajdziemy w niej wolnostojącą czarną lodówkę, piekarnik i mikrofalę. Pięknym elementem dopinającym całość będzie przeszklona witrynka w aluminiowych złotych ramkach.
Parkiet w nowoczesnej kuchni ze złotymi uchwytami | meble kuchenne Kraków
Zwróćmy uwagę także na złote uchwyty listwowe. Czyż nie dodają całości luksusu i nie czynią prezentowanej kuchni luksusowej?
Luksusowa biała kuchnia z białym blatem | meble kuchenne na zamówienie Warszawa
Projektując swoje meble warto zastanowić się nad kolorami ścian w pomieszczeniu. Aranżacja, którą prezentujemy to odejście w pewnym sensie od standardów i odważniejsze działanie. Ciemny zielony, być może nawet butelkowy kolor bardzo dobrze łączy się z kolorami bieli i złota.
Kamienny zlewozmywak | luksusowa kuchnia Katowice koncept3d
No i na koniec zlewozmywak. W prezentowanym projekcie mebli kuchennych wykonany został z tego samego materiału co blat roboczy, czyli kamienny. Blaty kuchenne to warty zgłębienia temat, więc dla chętnych polecamy jego analizę.

Eleganckie meble kuchenne to odpowiednio dobrany kolor blatu

Jak wyżej pisaliśmy kolor blatu ma ogromny wpływ na to, jak odbieramy daną kuchnię. Spójrzmy na poniższe aranżacje i sami zdecydujmy w którym kierunku chcielibyśmy podążać. Czy w kierunku nowoczesnych połysków, a może klasycznego drewna…

Blat Andromeda Czarna w połączeniu z białymi frontami | koncept3d
Blat Andromeda Czarna niewątpliwie zasługuje na miano tych luksusowych. Wysoki połysk to jego cecha szczególna
Luksusowa kuchnia z czarnym blatem | projekty Kraków
Gdybyśmy chcieli coś wpadającego w kamień warto zastanowić się nad czarnymi laminowanymi blatami – być może z dodatkami białych smug
Biały lacobel w eleganckiej białej kuchni | aranżacje koncept3d
Luksusowym połączeniem mogą okazać się czarne uchwyty. Stworzą doskonały kontrast z białymi frontami. Wykończeniem niech będzie drewniany blat – Dąb Lancelot
Luksusowa kuchnia
Aranżacja luksusowej kuchni z cienkim, białym blatem i eleganckimi hokerami.
Elegancka kuchnia z drewnianym blatem
Luksusowym i eleganckim elementem w meblach kuchennych mogą być sprzęty AGD.

Poniżej więcej inspiracji

Shopping Cart
Przewiń do góry