Meble kuchenne butelkowa zieleń

Projekt meble kuchenne butelkowa zieleń - baner

Meble kuchenne butelkowa zieleń to coraz częściej wybierana przez naszych klientów opcja. Dlaczego? Ponieważ butelkowa zieleń jako oryginalny kolor nie musi tylko towarzyszyć stylizacjom ubioru. Obecnie dość często spotykamy kobiety o takich sukienkach, butach, czy paznokciach. Niespodzianką z naszej strony będzie ciekawy projekt kuchni (projektowanie mebli kuchennych 3D) oparty właśnie na kolorze butelkowej zieleni. Mamy nadzieję, że stanie się inspiracją do stworzenia atmosfery spokoju i opanowania w kuchni.

Projekt mebli kuchennych w kolorze butelkowej zieleni z wyspą | koncept3d
Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni – koncept3d projekt z wyspą

Kuchnia w kolorze butelkowej zieleni

Unikatową inspiracją stała się kuchnia w kolorze butelkowej zieleni. Niby kolor na topie, ale czy taki wybór jest czymś oczywistym? Faktem jest, że zieleń działa kojąco na oczy i rozpala ducha nadziei. Projekt mebli kuchennych stał się oryginalnym pomysłem i niewątpliwie przykuje uwagę niejednego. Bez wątpienia także kuchnia w butelkowej zieleni w połączeniu z jasnym drewnem i bielą to idealne środowisko dla dobrego samopoczucia, które sprawia, że codzienne obowiązki będą przyjemnością. Cała koncepcja z pewnością wyzwoli w nas dobrą energię i pozytywnie zaskoczy gości. Fronty oczywiście bardzo wysokiej jakości – lakierowane. O dostępnych materiałach można poczytać w artykule fronty do szafek kuchennych.

Meble kuchenne butelkowa zieleń z siedziskiem pod oknem
Meble kuchenne butelkowa zieleń i spojrzenie na całość – koncept3d projekt bez wyspy

Meble kuchenne butelkowa zieleń z siedziskiem

Nasza wizualizacja mebli kuchennych w kolorze butelkowej zieleni nie jest typowym miejscem tylko dla celów kulinarnych, ale jednocześnie stała się strefą relaksu i uspokojenia. W jaki sposób? Dzięki ogromnej przestrzeni połączono kuchnię z miejscem wypoczynku. Duża przestrzeń sprzyja przeróżnym kombinacjom, dzięki czemu miejsce nabiera szczególnego charakteru. Niektórzy wyznaczają jasne granice pomiędzy przestrzenią dla konkretnych celów, inni łączą strefy nadając wyjątkowość tym miejscom. W naszym wypadku zdecydowano się wkomponować siedzisko w meble kuchenne. Przyjrzyjmy się temu rozwiązaniu i sprawdźmy w jaki sposób spisze się taki koncept.

Kuchnia butelkowa zieleń z dużym zlewozmywakiem

Zalety siedziska w kuchni

  • Siedzisko w kuchni to sposób na komfortowe użytkowanie miejsca
  • Nadaje kuchni przytulny klimat
  • Sprawdzi się jako przyjemne miejsce do odpoczynku w oczekiwaniu na upieczenie się ciasta, czy ugotowania zupy
  • Miejsce do poleniuchowania po codziennych standardowych obowiązkach w kuchni
  • Kuchnia od zawsze była świetnym miejscem na pogaduszki przy kawie, tutaj zadbaliśmy o jeszcze wygodniejszy sposób na spędzenie tego czasu
  • Mało spotykane pomysły to  oryginalne rozwiązania, które cieszą się uznaniem niejednego
  • Szafki pod siedziskiem to idealny schowek na książki

Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni z dużą ilością okien

Duże okno lub wiele okien w kuchni to wymarzony plan na kuchnię. Naturalnie doświetlona kuchnia jest sposobem na dobry humor użytkowników, ale także na komfort pracy. Nie pozwala się, aby  światło z zewnątrz, które dociera do pomieszczenia było zmarnowane.  Z tego właśnie powodu zlew i spora część blatu roboczego została umieszczona właśnie pod oknem. W naszym wypadku okno dodatkowo zostało docenione jako sprzyjający element w strefie odpoczynku. O innych ważnych aspektach warto przeczytać w artykule ergonomia w kuchni.

Projekt mebli kuchennych w kolorze butelkowej zieleni z dużymi oknami
Wizualizacja mebli kuchennych w kolorze butelkowej zieleni z dużymi oknami

Butelkowa zieleń, wyspa i wysokiej jakości materiały

Jak można zauważyć na powyższych zdjęciach, oprócz ciągu szafek umiejscowiona jest również wyspa kuchenna. W naszym przypadku, klient jasno określił, że być ona niewielka. O zaletach wyspy poczytać można w artykule kuchnia z wyspą czy stołem?. Całość kuchni ogólnie miała sprawiać wrażenie minimalistycznej, dlatego nie występują chociażby szafki wiszące. Przedstawiona poniżej wyspa to w zasadzie tylko dwa piony szuflad, czyli łącznie sześć szuflad. W kuchni jednak wszystkich jest ich aż 20! Tak, 20 szuflad na wysokiej jakości prowadnicach (systemy prowadnic do szafek kuchennych). Miejsca na 100% nie braknie 🙂 Poza tym, z lewej strony lodówki zastosowaliśmy niewielki podblatowy kosz cargo (kosze cargo do mebli kuchennych). Z pewnością meble kuchenne butelkowa zieleń to propozycja zdecydowanie dla odważnych!

Szuflady w wyspie kuchennej | koncept3d
Projekt wyspy kuchennej od wewnętrznej strony
Meble kuchenne butelkowa zieleń wraz z wyspą kuchenną
Projekt wyspy kuchennej od zewnętrznej strony

Poniżej więcej inspiracji

1 thought on “Meble kuchenne butelkowa zieleń”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *