Meble kuchenne z białym okapem

meble kuchenne z białym okapem
nowoczesny zegar w meblach kuchennych
czarne uchwyty UKW-7 w szafkach kuchennych
drewniany półwysep w kuchni
meble kuchenne z białym okapem
szara wysoka zabudowa w meblach kuchennych
meble kuchenne z białym okapem
eleganckie lamele dekoracyjne nad ladą
wolnostojąca grafitowa lodówka w kuchni

Meble kuchenne z białym okapem to koncepcja, która powstała przy współpracy klienta z naszym zespołem. Zabudowa trzech ścian wraz z półwyspem okazała się być ciekawą koncepcją, która może się podobać. Kuchnia nie należy do tych małych, ale dzięki starannemu i przemyślanemu rozplanowaniu nie przytłacza. Z prawej strony całe pomieszczenie rozświetla narożne okno z którego bez żadnych przeszkód docierają promienie słoneczne. Właśnie z tego powodu zrezygnowaliśmy z szafek wiszących wyróżniając niejako biały, wolnowiszący okap.

Staranne połączenie drewna z szarością

Jak już niejednokrotnie pisaliśmy, tego typu zestawienia kolorystyczne są bardzo popularne. Nowoczesne, piękne odcienie szarości świetnie komponują się z ciepłymi dekorami drewna. Nie trzeba szukać daleko, praktycznie każdy producent posiada w swojej ofercie ciekawe rozwiązania. W tym przypadku wybór padł na klasyczny odcień antracytu, którym wykończona została wysoka zabudowa. Zwróćmy uwagę, iż kolor szarości dobrany został pod odcień lodówki.

Warto również zwrócić uwagę na zastosowane w projekcie uchwyty UKW-7. Te stają się coraz popularniejsze, być może przez wzgląd na swój charakterystyczny design. Warto zastanowić się nad ich wyborem projektując swoje meble.

Meble kuchenne z białym okapem w centralnej części

Pamiętajmy, że we wszystkim zachować trzeba zdrowy umiar. W tym przypadku chodzi o to, aby nie przesadzić z górnymi szafkami. Okno narożne zapewnia nam dużo światła i w naturalny sposób rozświetla pomieszczenie. Z tego też powodu całkowicie zrezygnowaliśmy z wiszących szafek, a postanowiliśmy pozostać przy samym okapie. Nie jest to jednak zwykły pochłaniacz, a ładny i pasujący do całości sprzęt.

Projekt eleganckich lameli nad kuchenną ladą

Kolejnym ciekawym elementem, który dostrzeżemy będą niewątpliwie drewniane lamele nad ladą. Nie mają one żadnej funkcji użytkowej, ale pełnią ciekawą funkcję estetyczną. Z powodzeniem w pionowych elementach zamontować możemy korytka z oświetleniem LED’owym. Jak wiemy światło pełni w kuchni bardzo ważną funkcję. W elemencie pod sufitem, który jest przedłużeniem tego pionowego możemy zagospodarować miejsce na chociażby wiszące lampki.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry