Nowoczesna kuchnia – najpiękniejsze aranżacje

Kuchnie nowoczesne inspiracje | koncept3d

Na początku zastanówmy się, co mamy na myśli pisząc nowoczesna kuchnia? Przede wszystkim modne, a zarazem dominujące przez kilka ostatnich lat kolory takie jak: biel, szarość, czerń i drewno. Czarne meble kuchenne kojarzą się z oryginalną aranżacją wnętrza, pełną luksusu i niepowtarzalności. Drewniana kuchnia jako klasyka odbierana jest za tradycyjną i równocześnie w pełni naturalną. Białe kuchnie to zaś klasyka i nieprzemijalność. A co powiecie na mix wspomnianych barw, które projektanci uznają za doskonałe? Nasze inspiracje to bestsellery ostatnich miesięcy pełne nowoczesności, luksusu, a zarazem estetycznej i funkcjonalnej formy. Dość wstępu, zapraszamy do wielu inspiracji!

Meble kuchenne nowoczesne na wymiar Warszawa | modern kitchen Warsaw | aranżacje koncept3d
Dwie głębokości szafek wiszących to hit XXI wieku

Nowoczesna kuchnia biało czarno drewniana – czyli 3 w 1

Nie ma wątpliwości, że pełna energii nowoczesna kuchnia biało czarno drewniana to w głównej mierze efekt mocnego doświetlenia. Faktem jest, że nic tak nie zbuduje pozytywnej atmosfery w kuchni jak naturalne światło, stonowane kolory, minimalizm barw oraz meble kuchenne w połysku. W naszym przypadku zasadę jak najbardziej spełniliśmy, dlatego poprawę samopoczucia gwarantujemy właśnie w tym wnętrzu. Ze względu na to, że kuchnia biało czarno drewniana jest duża staraliśmy się w największym stopniu wykorzystać możliwości do jej oświetlenia. Pomogło nam samo wnętrze z oknem narożnym, które robi znakomitą robotę. Oświetlenie na suficie wprowadza nas w okazały, wyjątkowy klimat. Czarny lacobel na ścianie pod szafkami wiszącymi to również bez wątpienia ekskluzywny dodatek działający w kuchni jak lustro powiększające optycznie wnętrze.

Aranżacja nowoczesnej kuchni | koncept3d projekty kuchni
Mocno doświetlona nowoczesna kuchnia biało czarno drewniana gwarancją dobrego samopoczucia.

Nowoczesne meble na wymiar – jakie dodatki zastosować?

Trendem w kuchni stały się kontrastowe dodatki. Przeciwnie do całej aranżacji, która stworzona została w podstawowych i stonowanych barwach wskazane jest użycie mocnych dodatków. W nowoczesnej kuchni powstałej w koncept3d świetną rolę odgrywają wiszące lampy, które nie umkną z naszego pola widzenia nawet wśród domowników. Wiszące lampy to uniwersalny dodatek w nowoczesnych meblach na wymiar, który można w każdej chwili wymienić, a jednocześnie odświeżyć całą kuchnię. Wyjątkowym dodatkiem, a może wyposażeniem jest bogata lodówka z kostkarką. Niezabudowany sprzęt zawsze doda luksusu do wnętrza, a zwłaszcza wyposażenie w odważnym czarnym kolorze.

Kuchnia nowoczesna kuchnia czarno drewniana | aranżacje i projekty kuchni
Kontrastowe lampy czy widoczny z tyłu kolorowy zegar to modny dodatek w nowoczesnych kuchniach.

Półwysep w nowoczesnych biało czarno drewnianych meblach kuchennych

Kuchnia biało czarno drewniana jest dość sporych wymiarów, dlatego pomysł z półwyspem stał się tutaj bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Czy na pewno ergonomia w kuchni została spełniona poprzez kuchenny półwysep? Zdecydowanie tak, ponieważ:

  • po pierwsze półwysep to lepsze wykorzystanie przestrzeni i stworzenie dodatkowego wolnego blatu roboczego. Im więcej miejsca, tym praca w kuchni należy do przyjemniejszych
  • po drugie stworzyliśmy ladę, aby móc swobodnie gotować twarzą do pijącej właśnie kawę koleżanki
  • po trzecie półwysep w biało czarno drewnianej kuchni sprytnie oddzielił nam kuchnię od strefy relaksu utrzymując jedność w pomieszczeniu.

To ważne, aby wszystko i wszystkich mieć w zasięgu ręki, ale jednocześnie umieć wydzielić granice i funkcje każdej strefie. To wszystko dzieje się poprzez wysunięcie ku środkowi eleganckiej zabudowy meblowej tworząc modny półwysep.

Kuchnia nowoczesna z półwyspem i oknem narożnym | koncept3d inspiracje
Nowoczesne białe hokery z oparciem to ekskluzywny dodatek do kuchni z półwyspem.

Nowoczesne kuchnie 2021 i system bezuchwytowy jako ich wizytówka

System bezuchwytowy jest często spotykany w nowoczesnych kuchniach. Niewątpliwie meble kuchenne poprzez brak uchwytów stają się tajemnicze, a fronty meblowe tworzą jednolitą strukturę. Właśnie dlatego system z frezowanymi uchwytami zastosowaliśmy w prezentowanej kuchni. Dzięki temu kuchnia nie jest przepełniona i tworzy przejrzysty klimat. Kuchnia biało czarno drewniana z systemem bezuchwytowym na pewno zalicza się do top najbardziej oryginalnych projektów i zyska uznanie wśród niejednego marzącego o nowych meblach.

Nowoczesna kuchnia z niskimi wiszącymi szafkami | koncept3d projekty kuchni
Nowoczesne kuchnie 2021 i system z uchwytami frezowanymi jest nowoczesnym rozwiązaniem bardzo chętnie stosowanym w obecnych czasach.

Górna zabudowa w meblach kuchennych

W przypadku naszej nowoczesnej kuchni nie posłużyliśmy się szafkami pod sam sufit. Górna zabudowa w kuchni biało czarno drewnianej nie wykorzystuje maksymalnie przestrzeni, jednak mogliśmy sobie na to pozwolić bazując tak dużym pomieszczeniem. Kuchnia wygląda bardziej profesjonalnie, nie przygasiliśmy jej dużym umeblowaniem.

Na koniec warto wspomnieć, że użyte w wizualizacji drewno to dekor dąb Lancelot. Klikając na nazwę można przeglądnąć więcej inspiracji.

Nowoczesne kuchnie 2021 i frezowane uchwyty | aranżacje kuchni koncept3d
Niewielkie szafki wiszące to mile widziane rozwiązanie dla oryginalnych kuchni.

Nowoczesna kuchnia z wyspą – tajemniczość na każdym kroku

Duża otwarta przestrzeń to wymarzone lokum dla kuchni. Aranżacja takich powierzchni pochłania wyobraźnię projektantów i pozwala rozwinąć im skrzydła. W koncept3d po raz kolejny fantazja nie odpuściła, a tym sposobem powstała taka oto ciemna kuchnia z wyspą. Ze smakiem dobrana kolorystyka i kształty, kuchnia z bogatym wyposażeniem tajemniczo przenikająca w salon to tylko pierwsze wrażenie. Nowoczesna kuchnia z wyspą na pewno Was zaskoczy poznając ją bliżej, zapraszamy.

Nowoczesna kuchnia z wyspą | koncept3d wizualizacje
Kuchnia widziana oczami wyobraźni nigdy nie będzie tym samym co projekt wymarzonej kuchni przelany na papier. Obraz zawsze ukaże szczegóły, nad którymi nigdy nie planowaliśmy się zastanawiać.

Projekt kuchni jako nowoczesny pomysł na prezent

Właśnie dzielimy się pomysłem, który wpadł nam do głowy w tym momencie. Projekt kuchni mógłby być idealną formą oryginalnego prezentu.  Wystarczyłoby przelać na papier niejednokrotnie podsuwane przez żonę koncepcje, wskazówki, czy wszystkie wieczorne rozmowy na temat nowej kuchni. Tym sposobem już mamy zaskakujący prezent dla żony na załagodzenie cichych dni, czy przeprosiny. Niegdyś prezenty były bardziej przewidywalne, dzisiejszy świat nas zaskakuje, a okazji do wręczenia oryginalnych prezentów nie brakuje. Projekt kuchni jako marzenia uchwycone na obrazku zawsze będą lepszym efektem od planu stworzonego tylko w głowie. Sam projekt to już połowa sukcesu, zatem prezent w formie projektu kuchni to już tworzenie nowego wnętrza.

Nowoczesna kuchnia z wyspą

Z pewnością nowoczesna kuchnia z wyspą rządzi wśród aranżacji. Inaczej nie wyobrażamy sobie połączenia kuchni z salonem zwłaszcza gdy mamy do dyspozycji tak ogromną przestrzeń. Nowoczesna ciemna kuchnia z wyspą to miejsce do pracy, do odpoczynku, na pogawędkę, czy leniuchowanie. W naszym projekcie duża wyspa pełni mnóstwo funkcji, to kilka z nich:

Wyspa jako nadplanowe miejsce robocze

Pierwszy pod ręką zawsze znajdzie się blat na środku kuchni, czyli wyspowy. To właśnie przy takich łatwo dostępnych miejscach najchętniej wykonujemy prace. I chociaż w naszych planach wyspa miała służyć jako lada do wygodnego spożycia kawy, w rzeczywistości jest najbardziej obleganym miejscem roboczym.

Długa wyspa z przedłużonym blatem będzie najdogodniejszym miejscem na babskie pogawędki.

Nowoczesne kuchnie z wyspą jako miejsce na efektywne rozmowy

Pomimo, że kuchnia otwarta jest na salon, a w nim duży, wygodny stół to bez kontroli pierwsze usiądziemy właśnie przy wyspie. Tak już jest, że lubimy robić kilka rzeczy na raz, a czas nas goni na każdym kroku. W takim wypadku najefektywniejszym będzie odpoczynek w towarzystwie koleżanki pieczącej ciasto, lub doglądanie gotującej się zupy w trakcie rozwiązywania krzyżówki. Wyspa jako miejsce na luźne rozmowy wzbogacona w stylowe hokery uatrakcyjnia kuchnię i robi z niej weselsze i przyjazne wnętrze. Z pewnością nowoczesne kuchnie z wyspą przykuwają wzrok swoją różnorodnością.

Filar na środku wyspy to nie problemowy, ale dekoracyjny i urokliwy element w kuchni.

Płyta grzewcza i nowoczesne kuchnie z wyspą to coraz częściej spotykane rozwiązanie

Prezentowana kuchnia to wyspa, nowoczesna kuchnia to płyta indukcyjna, ergonomiczne rozwiązanie to głębokie szuflady, a w połączeniu ze sobą stanowią znakomitą bombę nowoczesnej kuchni. Zabudowana wyspa, a w niej szuflady to świetne wykorzystanie przestrzeni. Dodatkowo w zasięgu ręki mamy całe wyposażenie niezbędne do gotowania. Szuflady oraz nowoczesne prowadnice pozwalają na wysunięcie jej na całą szerokość przez co cała objętość nie jest zmarnowana.

Duża witrynka w dużej kuchni idealnie spełnia się w roli wystawy.

Aranżacja nowoczesnej kuchni z salonem i przeszkloną witrynką

Ilu zwolenników, tylu przeciwników witrynek, czy oszklonych frontów w kuchni. Jedni lubią wystawę naczyń, drudzy preferują skryć wszelką zawartość mebli kuchennych. W naszym wypadku postawiliśmy na witrynkę, w dodatku o dużych rozmiarach na środkowej ścianie w pomieszczeniu. Świetnym jest pokazanie różnorodnych naczyń, które dla innych mogą być spotkane po raz pierwszy. Taki element w kuchni na pewno rozbudza atmosferę i robi ciekawy nastrój. Zwiedzanie tak zaprojektowanej kuchni nie będzie mieć końca.

Kosze cargo to dość oryginalny i przyciągający uwagę element wyposażenia mebli kuchennych.

Kosze cargo w nowoczesnej ciemnej kuchni

Systemy koszy cargo oprócz przykuwającej wzrok formy świetnie spisują się w kuchni. Półki w całości zostają wysunięte, przez co dostęp do ich zawartości nie sprawia żadnego problemu. Utrzymanie czystości nie jest utrapieniem – nie trzeba sięgać ręką w głąb mebla. Kosze cargo zazwyczaj posiadają system bezuchwytowy przez co fronty meblowe tworzą jednolitą zabudowę. Cała zabudowa meblowa jest w minimalistycznym stylu, jednakowym kolorze, przez co dobór dekoracji jest różnorodny, a możliwość częstych zmian wystroju nieograniczona.

Wiszące lampy to wystarczający element do ozdobienia nowoczesnej kuchni.

Kuchnia nowoczesna z białymi dodatkami

Kuchnia nowoczesna kocha się w minimalistycznych kolorach i naprawdę drobnych dekoracjach bez przepychu. W naszym wypadku świetnie sprawdziły się proste, a jak wyjątkowe wiszące lampy nad wyspą. Dość modny element wprowadzony w luksusowe wnętrze, a kolorystyka nie przypadkowa. Białe dodatki w ciemnej kuchni wydaje się, że będą się gryźć i kontrastować. Nie w tym wypadku. Ciemna kuchnia to właśnie kontrasty i nieszablonowe połączenia. Oryginalne wnętrze to przede wszystkim niespotykane i zaskakujące opcje.

Być może lubicie skromne pomieszczenia o niewielkim, a przytulnym kątku jakim jest kuchnia. Projekt nowoczesnej ciemnej kuchni z wyspą z pewnością jest odmiennym klimatem lubującym się wolnością. Różnorodność wyposażenia w takiej kuchni sprawia, że tajemnicza staje się każda półka i kąt.

Kuchnia nowoczesna biała z kamiennym blatem

Kuchnia nowoczesna biała z szarością | white kitchen with grey | Meble na wymiar Kraków
Okap wyspowy to niewątpliwie element wyposażenia w kuchni nowoczesnej.

Kamienny blat w kuchni nowoczesnej

Jeśli mowa o pełnej luksusu kuchni to czemu nie wybrać blatu kamiennego. Ekskluzywny blat kamienny, chłodny z wyglądu i w dotyku nadaje kuchni atmosferę nowoczesnej elegancji. Pomimo, że blat jest masywny, stosunkowo drogi i pochłaniający trochę czasu podczas montażu potrafi zadziwić efektem i swoją funkcjonalnością. Kamienny blat w kuchni to trwały materiał odporny na rysy, czy uszczerbki, który posłuży na lata. Przede wszystkim utrzymanie czystości blatu kamiennego w kuchni staje się pestką, a zwłaszcza w naszej białej kuchni nie ma miejsca na bałagan. Wszystko w prawie idealnym porządku, harmonii i smaku.

Ciekawa propozycja od koncept3d to wbudowana w blat wyspowy doniczka na zioła.

Aranżacja kuchni nowoczesnej z niewielką wyspą

Z pewnością solidna wyspa z kamiennym blatem to ekskluzywny dodatek w białej kuchni. Jako, że w naszej kuchni blat roboczy nie stanowi dużej powierzchni stworzyliśmy wyspę jako osobną strefę gotowania. Płyta indukcyjna została oddzielona przez elegancko wbudowaną w blat donicę na zioła. Niewątpliwie dość oryginalne rozwiązanie przykuwa momentalnie uwagę. Bez wątpienia na reszcie blatu znajdzie się miejsce na kawę i ciasto. Jako, że blat jest kamienny nie będzie problemem choćby odłożenie właśnie gotujących się potraw z płyty, czy roztłuczenie mięsa na kotlety. Designerskim elementem stał się wiszący pochłaniacz pary, prawdopodobnie dzięki któremu kuchnia nabrała wyjątkowości. Z pewnością wyspa z kamiennym blatem w białej kuchni wzbogaciła jasne wnętrze oraz urzeczywistniła nowoczesne trendy w aranżacji kuchni.

Wsunięte w głąb zabudowy meblowej szafki w kolorze szarym sprawiają wrażenie eleganckiego zakończenia w formie cokołu.

Kuchnia nowoczesna z kamiennym blatem i oryginalnym sprzęt AGD w kuchni

Oryginalna kuchnia nowoczesna to także oryginalny sprzęt AGD. Czarne, stalowe i białe wyposażenia kuchni stały się popularnymi w dzisiejszych aranżacjach. Te uniwersalne kolory sprawdzą się w kuchniach o różnorodnym stylu, a w nowoczesnych będą polecanymi. W naszej koncepcji wyjątkowość kuchni zawdzięczamy nietypowo wysuniętym z zabudowy meblowej piekarnikom. Zauważmy, bez tego elementu biała kuchnia z kamiennym blatem byłaby zbyt gładka i monotonna. Niekiedy niewielki element staje się tym dominującym, miejmy to na uwadze.

Ukryty cokół dolny w meblach kuchennych robi efekt utrzymujących się w powietrzu mebli kuchennych.

Ukryty cokół dolny w kuchni

Bez wątpienia ukryty cokół dolny robi furorę w nowoczesnej białej kuchni. Zabudowa meblowa bocznej ściany w białej kuchni wygląda niczym zwarta całość utrzymująca się w powietrzu. Niewątpliwie to sprytny trik projektantów wykorzystywany w nowoczesnych aranżacjach kuchni. Trudno o inną opinię jak stwierdzenie, że luksusowa kuchnia to taka, w której czujemy się idealnie, a projekt przerósł nasze oczekiwania. Ukryty cokół dolny w kuchni to element, który częściej wykorzystamy w naszych projektach kuchni.

Oryginalna lodówka z kostkarką to element wymagany w nowoczesnej odsłonie kuchni.

Nowoczesna kuchnia z kamiennym blatem

Dlaczego nasza kuchnia należy do nowoczesnych? Zdecydowanie świadczy o tym oryginalne i mało spotykane ułożenie mebli. Dwie głębokości szafek kuchennych odznaczone dwoma kontrastowymi kolorami robią znakomitą robotę tworząc stabilną zabudowę meblową. Wchodząc do kuchni napotykamy widok niczym obraz 3D. Białe meble oplotły okno kuchenne, a blask jaki dochodzi z zewnątrz nie dość, ze rozświetla pełną połysku kuchnię to tworzy efekt światła wydobywającego się z tajemniczej głębi.

No cóż, takie efekty wizualne spotkamy raczej we wnętrzach odważnych osób o ambitnych, czy konkretnych celach. Nowoczesna biała kuchnia z kamiennym blatem posiada jeszcze jeden ciekawy atut. Głębiej położone szafki kuchenne w kolorze czarnym sprawiają złudzenie eleganckiego wykończenia niczym cokoły. To złudne wrażenie lub zaskakujące, bo w rzeczywistości są w pełni funkcjonalnymi szafkami przeznaczonymi chociażby do rzadziej wykorzystywanych sprzętów w kuchni.

Meble kuchenne nowoczesne w bloku

Mała nowoczesna kuchnia, a zarazem wyposażona we wszystkie niezbędne elementy – taka kuchnia powstała w koncept3d. Projekt kuchni z półwyspem bez wątpienia stał się perełką, a wśród klientów cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zastanówmy się dlaczego…

Meble kuchenne nowoczesne w trzech kolorach na planie litery G – rewelacyjny efekt!

Mała kuchnia w nowoczesnym stylu to umiejętnie dobrane kolory

Dlatego, że wysoka klasa z jaką prezentuje się zabudowa meblowa jest wynikiem precyzyjnego dobrania kolorów w kuchni. Mała kuchnia w stonowanych barwach prezentuje się naprawdę pięknie. Dominująca szarość nadała pomieszczeniu szczególnego klimatu. Chłód jaki wywołuje popiel został zniwelowany poprzez naturalne drewno, przez co kuchnia nabrała gustownego blasku. Strzałem w 10 stał się ciemny blat i białe szafki wiszące. Z pewnością takie połączenie jest dzisiaj na topie, a w naszym projekcie stało się tylko dodatkiem.

Nowoczesna kuchnia to bez wątpienia bardzo duże okna i naturalne światło słoneczne.

Meble kuchenne nowoczesne z półwyspem i ścianą z płytkami w formie betonu

Tradycyjna ściana w kuchni to płytki, lecz aktualnym trendem jest beton. Naszym pomysłem stały się płytki jako imitacja betonu. Ściana w takim wydaniu jest banalnie prosta w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć mokra szmatką. Płytka nie wchłania tłuszczu, jest trwała. W tej małej kuchni ściana oświetlona lampkami LED i naturalnym światłem z okna komponuje się niemal wzorowo.

Ciemny blat, drewniane szafki – czego chcieć więcej? Inne opcje zabudowy ściany dostępne w artykule aranżacja ściany w kuchni.

Nowoczesne meble kuchenne i praktyczne wykorzystanie ściany w formie betonu pomiędzy pomieszczeniami

Warty uwagi jest pomysł zagospodarowania ściany wewnątrz kuchni, która oddziela wejście do pomieszczenia od kącika typowo kuchennego. W popielatą ścianę sprytnie wkomponowano szafki, lodówkę i piekarnik. Nowoczesne meble kuchenne idealnie zintegrowały się ze ścianą tworząc dalszy ciąg zabudowy meblowej w kuchni. Aby utrzymać jednolity charakter ściany i mebli zaproponowaliśmy uchwyty frezowane, które w nowoczesnej kuchni są mile widziane. Ściana jest dalej ścianą i pełni dotychczasowa rolę, ale dodatkowo spełniła się jako miejsce do przechowywania kuchennego wyposażenia.

Efektowny i efektywny sposób na zagospodarowanie wysokich szaf 🙂

Nowoczesne meble kuchenne to przede wszystkim ukłon w stronę praktyczności

Praktycznym rozwiązaniem w małej kuchni jest stworzenie dodatkowego blatu roboczego. W naszym projekcie kuchni to miejsce jest jednocześnie narożnikiem, wyspą i wspomnianym dodatkowym miejscem roboczym. Idealnie doświetlony blat stanie się najczęściej wykorzystanym miejscem do przyrządzania posiłku. Szuflady, jak i kosz cargo to świetne rozwiązania dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Bardzo pojemny narożnik wyposażony w półki Le Mans to nie tylko praktyczny, ale ergonomiczny sposób na korzystanie z kuchni.

Niewielki półwysep zawsze w modzie. Tuż obok niego na prostopadłej ścianie odnajdziemy czarny zlewozmywak z firmy Deante. Nowoczesne meble kuchenne zdecydowanie wymagają od projektanta kreatywności.

Ciekawa, mała nowoczesna kuchnia ze zlewozmywakiem

Dużo projektów kuchni skupia się na wykorzystaniu zmywarki zamiast zlewozmywaka. My postawiliśmy na zlewozmywak, a efekt wyszedł zjawiskowy. Nowoczesny, czarny zlewozmywak uroczo zdobi metaliczny, ciemny blat. Zlewozmywak umiejscowiony przed dużym oknem kuchennym to wymarzona przez wielu aranżacja. W rezultacie integrujemy się ze środowiskiem zza okna, otrzymujemy perfekcyjne doświetlenie i praktyczność – to same zalety.

Liczymy, że projekt, którym dzielimy się z Państwem posiada chociaż jedno rozwiązanie będące w Państwa guście. Zaproponowana tutaj aranżacja mebli kuchennych jak najbardziej cieszy się uznaniem wśród docelowych klientów. Mamy nadzieje, że i naszym czytelnikom będą służyć nasze rady i inspiracje.

Kuchnie nowoczesne – ciekawe inspiracje

Kuchnie nowoczesne to tysiące innych wzorów, których nie da się w jednym miejscu przedstawić. Zachęcamy jednak do zgłębienia tego obszernego tematu – naprawdę jest w czym wybierać!

Kuchnie nowoczesne białe z drewnem | modern kitchen | koncept3d
Kuchnie nowoczesne to w dużej mierze odejście od schematów. Nowoczesna lampa, okap czy rodzaj drewna mogą zmienić bardzo wiele.
Biało drewniana nowoczesna kuchnia | aranżacje kuchni 2022 koncept3d
A może zostaniemy przy klasycznym stole?
Kuchnia nowoczesna z krótkimi czarnymi uchwytami
Nowoczesna kuchnia drewno | aranżacje koncept3d
Kuchnia nowoczesna z drewnem i zielonymi dodatkami to niewątpliwie ciekawe połączenie.
Kuchnia nowoczesna z czarnymi uchwytami | koncept3d projektowanie mebli Kraków
Kuchnie nowoczesne cechują się niebanalnymi dodatkami czy akcesoriami. Zaliczymy do nich uchwyty, sprzęt AGD czy dekoracje na ścianach.
Szuflady w wyspie | koncept3d inspiracje meble kuchenne
Zdecydowanie najnowocześniejszym rozwiązaniem będą długie, pojemne szuflady.
Nowoczesna kuchnia z czarnym blatem | wizualizacje mebli Katowice koncept3d
Czyż połyskowy czarny blat nie jest ponadczasowym rozwiązaniem?
Wyspa kuchenna z podniesioną nowoczesną ladą do siedzenia | wizualizacje Kraków koncept3d
Piękna wyspa kuchenna to jeden z elementów TOP’owych kuchni.
Pionowe panele na wyspie w nowoczesnej kuchni | koncept3d inspiracje kuchenne Warszawa
Zwróćmy uwagę na pionowe panele dekoracyjne w wyspie kuchennej.

Nowoczesna kuchnia: podsumowanie

Dla jednych projekt nowoczesnej kuchni może być zbyt ekstrawagancki, dla drugich to coś o czym marzą. Cóż… gusta gustom nie równe dlatego staramy się tworzyć kuchnie zarówno klasyczne, nowoczesne jak i te rzadko spotykane. Tylko elastyczne podejście wywoła uśmiech na wielu twarzach, a o to w szczególności nam chodzi.

Poniżej więcej inspiracji

Shopping Cart
Przewiń do góry