Nowoczesna kuchnia – najpiękniejsze aranżacje

nowoczesna kuchnia
KUCHNIA Z CZARNYMI UCHWYTAMI UKW-11G
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
kuchnia nowoczesna
PROJEKT KUCHNI DOM W ZEFIRANTACH G2
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
kuchnie nowoczesne
PROJEKT KUCHNI Z PŁYTĄ AL04 ZŁOTĄ
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
meble kuchenne nowoczesne
WIZUALIZACJA KUCHNI RAL 1013 POŁYSK
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
nowoczesne kuchnie 2022
WIZUALIZACJA KUCHNI Z UCHWYTAMI KORYTKOWYMI
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
aranżacje kuchni nowoczesnych
DODATKI TURKUSOWE W BIAŁEJ KUCHNI
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
meble kuchenne nowoczesne inspiracje
PROJEKT KUCHNI Z RYFLOWANYMI FRONTAMI
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
nowoczesne kuchnie
PROJEKT KUCHNI Z BIAŁYM AGD
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
kuchnia nowoczesna mała
PŁYTKI CALACATTA GOLD W KUCHNI
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
nowoczesne kuchnie na wymiar
ELEGANCKA KUCHNIA W KLASYCZNYCH KOLORACH
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
nowoczesna kuchnia drewno
PROJEKT KUCHNI Z ZABUDOWANYM CARGIEM
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
kuchnie nowoczesne inspiracje
ARANŻACJA KUCHNI Z ZABUDOWANYM GRZEJNIKIEM
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
Nowoczesna kuchnia
MEBLE KUCHENNE Z BIAŁYM OKAPEM
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
aranżacje nowoczesnych kuchni
POMYSŁ NA WITRYNĘ W KUCHNI
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
nowoczesna kuchnia szaro drewniana
PROJEKT DUŻEGO MIESZKANIA Z SALONEM
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)
Nowoczesna kuchnia
PROJEKT MIESZKANIA NA CIEMNO
(kliknij obrazek i zobacz więcej zdjęć)

Nowoczesna kuchnia, czyli jaka? Odpowiedź wydaje się prosta – praktyczna, z nowoczesnymi i ekskluzywnymi akcesoriami, wizualnie przyciągająca i zatrzymująca spojrzenie. Na przestrzeni ostatnich lat dominowały głównie: biel, szarość, czerń i drewno. Czarne meble kuchenne kojarzą się z oryginalną aranżacją wnętrza, pełną luksusu i niepowtarzalności. Drewniana kuchnia jako klasyka odbierana jest za tradycyjną i równocześnie w pełni naturalną. Białe kuchnie to zaś harmonia i nieprzemijalność. Każdej z tych barw poświęciliśmy osobny temat i zachęcamy do jego zgłębienia. Prezentowane zaś w tym artykule inspiracje to bestsellery ostatnich miesięcy. Są one pełne nowoczesności, luksusu a zarazem estetycznej i funkcjonalnej formy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Nowoczesne kuchnie z wyspą

Duże otwarte przestrzenie to wymarzone lokum dla nowoczesnych kuchni – w szczególności z wyspą. Aranżacja takich powierzchni pochłania wyobraźnię projektantów i pozwala rozwinąć im skrzydła. W koncept3d po raz kolejny fantazja nie odpuściła. Tym sposobem powstały takie oto nowatorskie i nowoczesne kuchnie z wyspą. Ze smakiem dobrana kolorystyka i kształty, oraz bogate wyposażenie emanujące tajemniczością to tylko pierwsze wrażenie. Aby w pełni poznać ich sekret, należy podejść bliżej i sprawdzić wnętrze. Te niejednokrotnie kryją w sobie ciekawe i niebanalne dodatki.

nowoczesne kuchnie z wyspą

Kuchnia nowoczesna mała

Bo kto powiedział, że nowoczesne musi być duże? Oczywiście nikt. Powszechnie oczywistą rzeczą jest, że mała kuchnia w nowoczesnym stylu to przede wszystkim umiejętnie dobrane kolory. Dostępność lakierów, płyt meblowych, laminatów i blatów roboczych pozwala na zaprojektowanie naprawdę niewielkiego arcydzieła. Możemy pomyśleć o kuchni jednobarwnej lub zestawionej z kilku dekorów. Co kto woli. Pamiętajmy jednak, że nowoczesna kuchnia to oprócz kolorystyki także praktyczność. Nic nam z wizualnego mistrzostwa świata, kiedy z praktycznego punktu widzenia jest kompletna klapa.  

Nowoczesne kuchnie na wymiar

Bez wątpienia zaletą mebli na wymiar jest możliwość ich dopasowania pod danego użytkownika. Tego komfortu nie będziemy mieć kupując meble gotowe, systemowe. Nowoczesne kuchnie na wymiar pozwalają nam na zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz akcesoriów. Solidne prowadnice, zawiasy, podnośniki i kosze to już standard. Pamiętajmy, że podczas wyboru watro kierować się opiniami osób znających się na tym. Meble na wymiar to także dopasowanie całości pod konkretne pomieszczenie. Nie ma mowy o ewentualnych dziurach pomiędzy meblami a ścianą czy sufitem. Całość wykończona powinna być estetycznymi blendami. 

Jakie kolory zastosować w nowoczesnej kuchni?

Jak to zwykło się mawiać – na temat gustów się nie dyskutuje. My jesteśmy zwolennikami tego powiedzenia i powstrzymamy się od konkretnych deklaracji co robić, a czego nie robić. Jednak dzięki setkom zrealizowanych projektów możemy podsunąć pewne propozycje, które obecnie lubiane są przez naszych klientów. Jakie więc kolory wybrać do nowoczesnej kuchni?

  • bez wątpienia biały połysk/mat – klasyka cały czas trzyma się bardzo mocno. Białą kuchnię bez problemu zestawimy z odcieniami szarości, czerni czy drewna
  • czarna elegancja – jeśli pojawia się biel to jej naturalnym uzupełnieniem będzie czerń. Chociaż trudniejsza w utrzymaniu to jednak obecnie bardzo pożądana
  • szarość – grono klientów, którzy nie są przekonani do białego i czarnego jako zamiennik wybiera któryś z odcieni szarości
  • marmur i jego zamienniki – prawdziwy kamień lub jego zamienniki pną się w górę z każdym miesiącem. Pomimo znacznej różnicy w cenie wielu klientów wybiera tego typu wykończenie. Nie ma się co dziwić, znacznie wyższa jakość idzie w parze z ceną….

Kuchnie nowoczesne 2022

Rok 2022 trwa i przynosi nowe rozwiązania oraz trendy. Moda nieustannie się zmienia a my kroczymy z nią ramię w ramie. Kuchnie nowoczesne w 2022 na pewno będą składać się z bardzo wysokiej jakości produktów. Oprócz tego każdy chciałby mieć w domu coś innego, niepowtarzalnego. Tak więc uważamy, że oprócz materiałów bardzo ważny będzie także aspekt wizualny obejmujący nieszablonowe dodatki.

kuchnie nowoczesne 2022

Jakie dodatki zastosować w nowoczesnych meblach kuchennych?

Aby pomieszczenie nabrało zamierzonego wyglądu, powinniśmy pomyśleć o niebanalnych dodatkach. Naszym zdaniem jedną z najlepszych rzeczy mogą okazać się:

  • ciekawe lampy – odpowiednio dobrane wkomponują się nam nad wyspą, półwyspem lub stołem
  • krzesła i stół – ogromna ilość wzorów pozwoli nam na stworzenie kącika do szybkiego śniadania. I kawy oczywiście
  • uchwyty kuchenne – jeśli zdecydujemy się na meble z uchwytami
  • drobny sprzęt AGD – producenci projektują fantastyczne wzory swoich produktów. Tutaj zdecydowanie warto szukać ciekawych form
  • płytki na ścianie i podłodze – mogą w zdecydowany sposób zmienić postrzeganie całej kuchni
  • kwiaty – tak, o nich nie wolno zapominać. Przy oknie wyglądają cudownie!

Jak zauważymy nowoczesne meble kuchenne chętnie przyjmują wszelakie dodatki. Jeśli całość zestawimy 'z głową’ otrzymamy przyjemną dla oka kompozycję. Przecież o taką właśnie nam chodzi! 

Nowoczesna kuchnia – projektowanie i wyzwania

Projektowanie nowoczesnych mebli kuchennych to nie lada wyzwanie. Jest tak za sprawą ciekawych pomieszczeń, otwartych przestrzeni czy dużych i wysokich okien. Współczesne koncepcje wyglądają rewelacyjnie, ale podnoszą stopień trudności architektom i projektantom. Podczas samego procesu projektowania trzeba zachować zdrowy rozsądek aby nie przesadzić. Nie można mieć wszystkiego i nieraz trzeba podjąć decyzję – coś kosztem czegoś. Ale po to właśnie jest projekt i wizualizacja – pomyślmy, zdecydujmy i bądźmy pewni swojego wyboru!

Poniżej więcej inspiracji

Shopping Cart
Przewiń do góry