Okleina dębowa w kuchni wiecznie w modzie

Okleina dębowa w kuchni z czarnym blatem i dużym oknem | koncept3d projekty kuchni

Kiedy mówimy, że coś jest wiecznie w modzie to czujemy jak znakomity musiał być pomysł, który cieszy się uznaniem przez kilka pokoleń. Niewątpliwie takie wrażenie stwarza naturalne drewno, zwłaszcza szlachetny dąb. Przede wszystkim wszelkie dodatki z drewna podobnie jak drewniane dekoracje kuchenne cieszą się popularnością. Nadal wykazujemy wielką kreatywność jeśli chodzi o przetwórstwo drewna, jednak prawda jest jedna – te sprawdzone i zdające egzamin materiały ciężko jest zastąpić nowymi. Prawdą jest, że okleina dębowa w kuchni wiecznie w modzie pozostanie, gdyż projektując kuchnie widzimy jak wysokie jest nią zainteresowanie. Przyjrzyjmy się zdjęciom i zauważmy jak świetną aranżację tworzy tego typu naturalna okleina w kuchni. Ta przecież nie musi kojarzyć się tylko z klasyczną wersją zabudowy…

Blat i ściana wykończona czarnym spiekiem | kuchnie na wymiar Warszawa
Czarne uchwyty listwowe w dębowej kuchni z szarym | koncept3d aranżacje mebli kuchennych 2021
Szary lakier z fornirem dębowym i czarnym AGD w kuchni | meble Opoczno

Niewątpliwie, patrząc na projekt kuchni z okleiny dębowej nie mamy wątpliwości, że materiał sprawdza się znakomicie w nowoczesnej kuchni. Nie ma słów do opisania kuchni dębowo czarnej – to bez wątpienia kuchnia z mocnym charakterem. Przede wszystkim szczególnie ujęła nas frontowa czarna ściana z dużym oknem. Ciemna ściana w kuchni idealnie scala się z czarnym blatem tworząc znakomity kącik, wnękę, czy tło dla dębowych mebli kuchennych. Dlatego wydobywające się światło z dużego okna na tle czarnej ściany wygląda obłędnie, a promienie słoneczne są dużo mocniejsze.

Okleina dębowa w kuchni wiecznie w modzie pozostanie – poniżej dowody ku temu oraz walory okleiny dębowej:

  • drewno od zawsze kojarzone jest z najtrwalszym i doskonałym materiałem
  • drewno dopasuje się do każdej aranżacji kuchni
  • okleina dębowa jest dużo tańszym materiałem w porównaniu do 100% drewna dębowego
  • efekt okleiny robi wrażenie takie samo jak 100% drewna
  • pielęgnacja mebli z okleiny jest taka sama jak dla drewna

W takim wnętrzu blask z okna dużo mocniej dotyka kuchnię tworząc ją promienną i przytulną. Niewątpliwie połączenie kuchni czarnej z naturą stwarza komfortowe warunki do gotowania. Otóż zarazem przytulna ale i luksusowa kuchnia to projekty jakich szukają klienci. Na pewno projekt kuchni z okleiną dębową wyzwala w nas duże pokłady kreatywności i jest inspiracją dla aranżacji swoich wnętrz.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry