Płyta drewniana z białym lakierem jako klasyczne połączenie

Płyta drewniana z białym w postaci szafek wiszących | koncept3d projekty kuchni

Jak zapewne orientujemy się płyta drewniana z białym lakierem jest na liście top najczęściej wybieranych aranżacji. Niewątpliwie ponadczasowe drewno w połączeniu z obecnie cenioną bielą w połysku zostały uznane w stolarstwie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego poniżej na zdjęciach przedstawiamy wartą uwagi jedną z aranżacji biało drewnianej.

Dąb Królewski w połączeniu z białym lakierem i stalowym sprzętem AGD | meble na wymiar Kraków
Stalowy zlewozmywak w drewniano białej kuchni | koncept3d wizualizacje mebli
Niewielki półwysep w białej kuchni z drewnem | meble Kalwaria Zebrzydowska

Mała kuchnia biało drewniana sprawia wrażenie zamkniętej poprzez półwysep. Przede wszystkim projekt kuchni w kształcie litery C można uznać za strefę odłączoną od salonu. Dlatego odpoczywając w salonie prędko nie odgadniemy co dzieje się za półwyspem. Leżąc na kanapie w salonie można zbadać to tylko węchem.

Wąskie szafeczki w kuchni to dość często spotykany problem. Ale czy problem? W końcu w kuchni o płaskich, jednolitych frontach jest niezauważalna. Dodatkowo jest świetnym rozwiązaniem mając na uwadze wąskie meble jako kosze cargo. Niewątpliwie zachęcamy do skorzystania z tych bajerów, a porządek, wygoda i harmonia w kuchni gwarantowana.

Drewniana płyta na ścianie w kuchni nie tylko daje świetny efekt wizualny, ale jednocześnie w znakomity sposób scala całą zabudowę meblową. Tym sposobem jeszcze bardziej podkreślamy, że nasz projekt kuchni skupia się wyłącznie na dwóch popularnych obecnie materiałach: drewnie i białym lakierze.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry