Płytki Calacatta Gold w kuchni – projekt kwiecień 2022

płytki calacatta gold w kuchni

Płytki Calacatta Gold w kuchni to jeden z projektów wykonanych w kwietniu 2022 roku. Uwagę skupiliśmy tutaj nie tylko na samych meblach, ale także wykończeniu ściany pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi. Jak widzimy, płytki ciągle są bardzo modne i chętnie wykorzystywane w waszych domach i mieszkaniach. Ogromna ilość wzorów pozwala na naprawdę ciekawe ich komponowanie i praktycznie dopasowanie do każdego pomieszczenia.

płytki calacatta gold w kuchni
Przy prezentowanym układzie szafek warto pomyśleć o wykończeniu ściany okiennej. Wspólnie z klientem doszliśmy do wniosku, że całą ścianę obłożymy płytkami. Efekt jak najbardziej na plus.
Projekt białej kuchni z drewnianym blatem
Płytki Calacatta swoją popularność zawdzięczają marmurkowej strukturze. Widzimy jasną – białą płytkę z ciemniejszymi smugami nierównomiernie ułożonymi.
Wizualizacja mebli kuchennych
Płytki, które tutaj prezentujemy to produkt firmy Opoczno. Różne ich wielkości pozwalają na wykończenie nowoczesne i pozbawione malutkich elementów.
Projekt mebli kuchennych białych
Prezentowany projekt kuchni to także pasujący do całego zestawienia drewnopodobny stół nawiązujący kolorystycznie do blatu roboczego. Krzesła to natomiast nawiązanie do uchwytów i czarnych sprzętów AGD.
płytki calacatta gold na podłodze w kuchni
Na dolne wykończnie postanowiliśmy użyć czarnej listwy cokołowej, która doskonale skontrastuje nam z jasną podłogą. Białe kuchnie dobrze jest przełamać innym kolorem.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry