Płytki Calacatta Gold w kuchni – projekt kwiecień 2022

płytki calacatta gold w kuchni

Płytki Calacatta Gold w kuchni to jeden z projektów wykonanych w kwietniu 2022 roku. Uwagę skupiliśmy tutaj nie tylko na samych meblach, ale także wykończeniu ściany pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi. Jak widzimy, płytki ciągle są bardzo modne i chętnie wykorzystywane w waszych domach i mieszkaniach. Ogromna ilość wzorów pozwala na naprawdę ciekawe ich komponowanie i praktycznie dopasowanie do każdego pomieszczenia.

płytki calacatta gold w kuchni
Przy prezentowanym układzie szafek warto pomyśleć o wykończeniu ściany okiennej. Wspólnie z klientem doszliśmy do wniosku, że całą ścianę obłożymy płytkami. Efekt jak najbardziej na plus.
Projekt białej kuchni z drewnianym blatem
Płytki Calacatta swoją popularność zawdzięczają marmurkowej strukturze. Widzimy jasną – białą płytkę z ciemniejszymi smugami nierównomiernie ułożonymi.
Wizualizacja mebli kuchennych
Płytki, które tutaj prezentujemy to produkt firmy Opoczno. Różne ich wielkości pozwalają na wykończenie nowoczesne i pozbawione malutkich elementów.
płytki calacatta gold w kuchni
Prezentowane płytki Calacatta Gold w kuchni prezentują się pięknie na podłodze.
Projekt mebli kuchennych białych
Prezentowany projekt kuchni to także pasujący do całego zestawienia drewnopodobny stół nawiązujący kolorystycznie do blatu roboczego. Krzesła to natomiast nawiązanie do uchwytów i czarnych sprzętów AGD.
Okno nad blatem w kuchni ale z drewnianym parapetem
Okno kuchenne jest nad blatem, ale parapet wykonany jest z tego samego materiału co blat roboczy.
płytki calacatta gold na podłodze w kuchni
Na dolne wykończnie postanowiliśmy użyć czarnej listwy cokołowej, która doskonale skontrastuje nam z jasną podłogą. Białe kuchnie dobrze jest przełamać innym kolorem.
Drewniany stolik na tle czarnej lodówki i piekarnika
Całość zachowana jest w bardzo klasycznej i nieprzemijającej kolorystyce bieli i czerni. To samo tyczy się sprzętu AGD.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry