Połączenie płyty drewnianej z białym lakierem jako wzór w stolarstwie…

Lakierowana biała kuchnia z dodatkami drewna w postaci szafek górnych. Blat wykonany z brązowego kamienia | koncept3d projekty kuchni

Klasyczne połączenie płyty drewnianej z białym lakierem w meblach kuchennych bez wątpienia znane jest każdemu. Dlaczego tak zaprojektowana kuchnia nigdy nie wyjdzie z mody? Otóż dlatego, że tego typu rozwiązanie wsparte o nowoczesne rozwiązania bez wątpienia staje się godnym do naśladowania wzorem. Drewniana płyta z białym lakierem to pogodne i miłe oku materiały, które tworzą doskonałą kuchnię a ta w każdym domu jest szczególnie traktowana. Przyjrzyjmy się rozwiązaniom zaproponowanym przez naszych projektantów na poniższych aranżacjach.

ZAMÓW PROJEKT MEBLI KUCHENNYCH

Półwysep jako lada w białej lakierowanej kuchni z drewnianą płytą

Zarówno oryginalny design jak i praktyczność przemawiają za półwyspem w kuchni. Niewątpliwie prawie każdy dzień to przede wszystkim pełen zabiegania czas, a z tym zgodzi się większość.

  • po pierwsze szybka poranna kawa najlepiej zasmakuje w kuchni
  • po drugie w przepełnionej zapachem kuchni najchętniej spożyjemy obiad
  • w końcu najzabawniejsze rozmowy wychodzą podczas gotowania

    Dlatego mając na uwadze codzienne czynności zadbajmy, aby projekt kuchni spełniał nasze najczęstsze oczekiwanie – wygoda. Wysoka lada elegancko oddziela kuchnię od salonu, tworzy kuchnię zamkniętą, a jednocześnie wprowadza klimat barowy. Przede wszystkim wysokie hokery z pewnością wzbudzają zainteresowanie oraz sprawiają, że w kuchni czujemy się lekko i swobodnie.
Dąb Królewski w połączeniu z białym lakierem i stalowym sprzętem AGD | meble na wymiar Kraków

Nowoczesny sprzęt AGD to podstawa w nowoczesnych meblach

Całą zabudowę najlepiej uzupełnić o nowoczesny sprzęt AGD w srebrze, czerni lub bieli. Niewątpliwie połączenie płyty drewnianej z białym wypełnione najnowszym wyposażeniem takim jak lodówka czy piekarnik staje się oryginalnym miejscem. Tym sposobem zdajemy sobie sprawę, jak łatwo odmienić wnętrze mając dużą wyobraźnię lub pomoc projektanta. Często chcąc zmiany decydujemy się na kompleksowy remont. Dlatego my podpowiadamy, że niewielka lecz przemyślana metamorfoza jest cenniejsza. W naszym przypadku klasyczna kuchnia z drewnianą płytą postrzegana jest odwrotnie.

Nowoczesne spojrzenie na projektowanie mebli kuchennych, czyli biała kuchnia z drewnianym blatem i dodatkami przenikającego turkusu | koncept3d projekty kuchni
Piękne drewniane drewno od firmy Egger

Trochę tradycji i klasyki, czyli uchwyty przykręcane w nowoczesnych aranżacjach

Każdy z nas jest ciekawy nowości. Lubimy sprawdzić działanie najnowszych gadżetów, chcemy dorównać postępowi. Przede wszystkim w stolarstwie łatwo zauważyć aktualne trendy. Pomimo tego nie wszyscy decydują się na oryginalne wyposażenia, czy modne fronty. Od wieków ceniona jest klasyka, a ta nigdy nie straci na wartości. Dlatego nowoczesna kuchnia jak i klasyczna zawsze będą ważne i potrzebne. Dlaczego pomimo aktualnych rozwiązań wracamy do tradycyjnych uchwytów przykręcanych w kuchni? Chyba na własnej skórze musimy to sprawdzić, ale jedno wiemy… uchwyt po prostu służy do otwierania i nikt nie odpowie inaczej. Z pewnością kuchnia z uchwytami jest oczywista, tradycyjna i wygodna. Być może dawne zwyczaje i wynalazki wcale nie były takie złe?

Połączenie płyty drewnianej z białym lakierem | koncept3d

Połączenie płyty drewnianej z białym lakierem: podsumowanie

Kuchnia w jasnych barwach od zawsze była polecana do mniejszych wnętrz, ale w dużych z oknem sprawia wrażenie bardziej przestronnej. Każdy ma swoje gusta i potrzeby, jednak od zawsze sprawdza się zasada, że jasny działa pozytywnie na człowieka, nie przytłacza i optycznie powiększa przestrzeń. Być może dlatego biała kuchnia cieszy się takim powodzeniem w stolarstwie. Jedno wiemy, potrzeba nam wszystkim chwil do relaksu i pozytywnych myśli w obecnych czasach. Sprawmy więc, aby we własnym kąciku czuć się swobodnie.

Poniżej więcej inspiracji

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *