Projekt ciemnej kuchni z salonem Częstochowa

Projekt ciemnej kuchni z salonem Częstochowa
Czarna połyskowa szafka RTV
Czarno drewniana kuchnia z podświetlonymi witrynami
Solik w salonie z czarnymi nogami
Nowoczesna drewniano czarna kuchnia z wyspą
Projekt ciemnej kuchni z salonem Częstochowa
Wyspa kuchenna z płytą grzewczą i czarnym blatem
Krótkie czarne uchwyty w kuchni
Kuchni z salonem
Projekt ciemnej kuchni z salonem Częstochowa
Salon z kuchnią aranżacja
Czarny blat w drewnianej kuchni z oknem narożnym
Salon z dużym oknem tarasowym i zasłonami
Modna kuchnia z czarnym blatem

Projekt ciemnej kuchni z salonem Częstochowa

Projekt ciemnej kuchni z salonem Częstochowa to bardzo ciekawa, modna i inna niż większość aranżacja. Dostrzegamy tutaj połączenie wielu designerskich i oryginalnych koncepcji, począwszy od kolorystyki, a skończywszy na ciekawym słupku z piekarnikami. Chociaż całość jest bardzo nowoczesna to przed oczyma zobaczymy głównie proste i nieskomplikowane bryły.

Ciekawy projekt -> Nowoczesna kuchnia biało-złota z drewnem – aranżacja w Biertowicach

Czarno drewniana kolorystyka, czyli odrobina prestiżu i luksusu…

Nie da się ukryć, że zestawienie drewna z czernią od zawsze kojarzyło się z luksusem. Czerń jest przecież symbolem elegancji, klasy i czegoś niezmiennego. Oczywiście są to tylko umowne skojarzenia, ale czerń to zawsze czerń. Podobnie jak biel nie wychodzi i nie wyjdzie z kanonów mody.

Drugi kolor, który wpletliśmy jest drewno. W prezentowanym projekcie jest ono stosunkowo ciemne, ale właśnie o to chodziło klientowi. Oba te dekory doskonale się ze sobą zgrały i bez dwóch zdań stworzyły rewelacyjny duet.

Uzupełnieniem całości niech będzie czarny, kamienny blat. Ten pojawia się nie tylko w części roboczej, ale także z obu stron wyspy kuchennej.

Ciekawy projekt -> Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa

Salon połączony z kuchnią to modne i praktyczne rozwiązanie

Kuchnia otwarta na salon to rozwiązanie godne uwagi. Ogromnym plusem jest to, że nie zamykamy całego pomieszczenia i nie ograniczamy jego powierzchni. Prawdą jest, że lepiej czujemy się w przestrzeniach otwartych i nie przytłaczających nas. Przedstawiana kuchnia jest właśnie przykładem otwarcia się na na świat. Trzeba pamiętać przy tym, że podczas wykonywania codziennych obowiązków nieustannie mamy kontakt z domownikami przebywającymi w salonie i oglądającymi chociażby telewizję.

Poza tym oczywiście w naszym projekcie pojawia się duże tarasowe okno. Wpadające przez nie promienie słoneczne z powodzeniem doświetlą nie tylko salon, ale także kuchnię. Przecież właściwe jej oświetlenie to absolutna podstawa. Oczywiście do właściwego naświetlenia oprócz słońca posłużą nam także sztuczne emitery światła, takie jak halogeny czy taśmy LED. Nic jednak nie jest w stanie zastąpić najzwyczajniejszego światła słonecznego.

Scroll to Top