Projekt granatowej kuchni Bielsko-Biała

Projekt granatowej kuchni Bielsko-Biała
Kuchnia z granatowymi frontami
Projektowanie mebli kuchennych online
Granatowy regał na książki
Projekt granatowej kuchni Bielsko-Biała
Biały zlewozmywak w kuchni
Drewniana zabudowa spiżarki
Kuchnia z czarnymi uchwytami
Granatowa kuchnia z półwyspem i oknem narożnym
Projektowanie mebli kuchennych Kraków

Projekt granatowej kuchni Bielsko-Biała

Projekt granatowej kuchni Bielsko-Biała to pomysł, który stał się bez wątpienia hitem. To co powstało jest kwintesencją nowoczesnej kuchni. Skąd tak pozytywna energia? Wszystko za sprawą znakomitych klientów, o jasnych celach i sprawnej komunikacji. Dla takich projektowanie to czysta przyjemność, wyzwania stają się pestką, a efekty motywują do dalszych działań. Przyglądnijmy się bliżej granatowej kuchni z drewnem i sami oceńmy czy zaliczymy ją do oryginalnych aranżacji.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni z salonem Krzywaczka

Hikora naturalna w kuchni z granatem

Dlaczego nasze wnętrze stało się tak przytulne? Prezentowana kuchnia otwarta jest na salon, stąd pogoda ducha i wyciszenie, które wypełniło całe wnętrze. Dobór kolorystyczny nie jest przypadkowy, zaś przelanie tonacji na salon i klatkę schodową podkreśla temperament wnętrza oraz nadaje oryginalności. Przede wszystkim jednak nie sprawia wrażenia przepychu. Całą estetykę tworzą dominujące elementy o teksturze jasnego drewna, dlatego w naszej koncepcji granat stał się ożywieniem monotonni. Mocno niebieska barwa postrzegana w kuchniach jako odważna pełni w naszym wnętrzu całkiem odmienną funkcję tworząc elegancki i oryginalny styl. Z czystym sumieniem powiemy, że granatowa kuchnia z drewnem otwarta na salon uśmiecha się przyjacielsko zapraszając na relaksującą kawę z mlekiem.

Ciekawy projekt -> Szara kuchnia na trzech ścianach – projekt Tomaszów Mazowiecki

Kuchnia granatowa z regałem na książki w salonie, a być może w kuchni…?

Niewątpliwie regał na książki ma swoje miejsce w salonie jako strefie wypoczynku. Czy w naszym projekcie granatowej kuchni to takie oczywiste? Jak cały projekt kuchni jest zaskakujący, tak regał na książki zadziwi gości. Obecnie czas to pieniądz, a chwilę oczekiwania na wypiek w kuchni warto efektywnie wykorzystać mając książkę w zasięgu ręki. Kuchnia od dawien dawna jest sercem domu, a nasze zadanie to utrzymanie tej zasady. Komfort i miłą atmosferę w kuchni zapewni oto taki dodatek w postaci regału na książki. Niby zakończenie zabudowy meblowej w kuchni, niby otwarcie części salonowej… każdy na swój sposób sobie odpowie. Jednak faktem jest, że nasz nietypowy regał zwężany ku dołowi stał się świetnym sposobem na wyznaczenie granicy pomiędzy kuchnią, a salonem.

Ciekawy projekt -> Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa

Projekt granatowej kuchni Bielsko-Biała – urok tkwi w detalach

Prawdą jest, że całość tworzą detale i drobne elementy, a jeśli te są dopracowane to ewidentnie gwarantują wysokiej jakości produkt. Czy półwysep kuchenny o teksturze naturalnego drewna nie robi furory w granatowej kuchni? Uwagę przykuwa solidne, a zarazem poziome ułożenie słoi. Niektórym wydawać się może zbędne, ale na tle mocnego granatu wyróżnia się bezprecedensowo.

Na koniec musimy napisać, że cieszymy się z zadowolenia naszego klienta i jednocześnie dzielimy naszym pomysłem. Być może ten projekt będzie inspiracją, albo rozwieje wątpliwości dla wprowadzania mocniejszych kolorów do kuchni.

Scroll to Top