Projekt klasycznej kuchni Śląsk

Projekt klasycznej kuchni Śląsk
Biała kuchnia z drewnianymi półkami
Projektowanie mebli kuchennych ONLINE
Projekt klasycznej kuchni Śląsk
Projekt kuchni Warszawa
Kuchnia z drewnianym laminatem na ścianie

Projekt klasycznej kuchni Śląsk

Projekt klasycznej kuchni Śląsk to zlecenie, które w całości zrealizowaliśmy w formie online. Najważniejsze przy tego typu zleceniach jest wsłuchanie się w potrzeby klienta i staranne wyłapanie wszystkich jego oczekiwań. Prezentowane zlecenie w 100% zostało zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami inwestora.

Ciekawy projekt -> Projekt nowoczesnej kuchni Kraków

Klasyczna biała kuchnia z drewnianym blatem i czarnymi uchwytami

Można powiedzieć, że meble zagospodarowaliśmy na trzech ścianach. Co prawda nie są to ściany połączone ze sobą, ale jednak wszystkie elementy w czytelny i jasny sposób są ze sobą spójne. Analizując po kolei całą zabudowę zobaczymy, że górne szafki znajdują się tylko i wyłącznie na jednej ścianie. Pomyśleliśmy, że aby całość nie sprawiała wrażenia ciężkiej warto je może wzbogacić o szklane witryny. Wizualnie ten pomysł spodobał się klientowi, a my mogliśmy przystąpić do dalszej realizacji zlecenia.

Ścianę z prawej strony wykorzystaliśmy na część do utrzymania czystości (zlewozmywak) i do gotowania (płyta grzewcza). Klientowi bardzo zależało, aby zrezygnować tutaj z szafek wiszących. Tak też się stało, a na ich miejsce wstawiliśmy loftową półkę na metalowym stelażu.

Ciekawy projekt -> Projekt małej kuchni w bloku w Krakowie

Projekt wysokiej zabudowy z wolnostojącą lodówką

No i została nam trzecia ściana. Tutaj swoje miejsce odnalazła lodówka, piekarnik i kuchenka mikrofalowa. Sprzęty AGD usytuowane wyżej mają niewątpliwie wiele zalet. Chyba największą jest to, że nie trzeba się schylać aby wyciągnąć ciasto lub kurczaka. Oczywiście poza tymi sprzętami resztę ściany uzupełniliśmy wysokimi szafkami, które mogą okazać się świetnym miejscem do przechowywania produktów i przetworów.

Ciekawy projekt -> Projekt klasycznej kuchni Libertów

Projekt klasycznej kuchni Śląsk z cegłą na ścianie

Jednym z większych dylematów, które pojawiają się u naszych klientów jest niewątpliwie zabudowa ściany pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi. Oczywiście możliwości zabudowy ściany jest bardzo wiele, ale w tym przypadku postawiliśmy na białą cegiełkę 3D połączoną z laminatem drewnopodobnym. Dlaczego? Projektując kuchnię mamy możliwość sprawdzenia różnych wariantów i tutaj jest nasza przewaga. Po sprawdzeniu kilku opcji okazało się, że ta konfiguracja jest zdecydowanie najlepsza.

Scroll to Top