Projekt kuchni 20m2

Zdjęcie mebli kuchennych w wysokiej jakości | koncept3d

Meble kuchenne to nie tylko wielkie przestrzenie i okazałe zabudowy. Jak widzimy projekt kuchni 20m2 ma w sobie coś, co przykuwa uwagę. Połączenie klasycznej bieli z ciepłym odcieniem drewna – tutaj dąb Lancelot to warta rozważenia kombinacja. Ściana z lodówką i piekarnikiem przeznaczona została na miejsce do gotowania. Dzięki temu wszystko mamy pod ręką. Prawa część natomiast to miejsce do krojenia chleba, lepienia pierogów i parzenia pysznej herbaty. Zachęcamy do przeglądnięcia poniższych aranżacji.

Biała cegiełka pomiędzy blatem a szafkami w kuchni | koncept3d projektowanie kuchni | projekt kuchni 20m2
Tradycyjnie, czyli klasycznie otwierane na boki drzwiczki w dalszym ciągu cieszą się uznaniem wśród klientów. Biała cegiełka stanowi bardzo ładne i delikatne wykończenie ściany.
Meble kuchenne Skawina | mieszkanie 20m2
Całkiem ciekawym i niekonwencjonalnym może okazać się zastosowanie odmiennego od całości koloru. Na powyższej aranżacji takim elementem będzie turkusowa witrynka ze szklanymi półeczkami.
Białe meble kuchenne z uchwytami frezowanymi | projekty kuchni Biertowice
Szuflady zawsze będą dobrym pomysłem. Zmieścimy tam nie tylko sztućce, cukier, czy mąkę. Szuflady z powodzeniem posłużą nam jako schowek na talerze czy zastawę. Pamiętajmy jednak, aby wybrać solidne prowadnice dzięki którym unikniemy przykrych niespodzianek.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry