Projekt kuchni białej z drewnem i uchwytami frezowanymi

Kuchnia biała z drewnem i uchwytami frezowanymi | projekty kuchni koncept3d

Białe meble kuchenne, drewno i uchwyty frezowane – nic dodać, nic ująć, aby projekt kuchni spełniał nowoczesne trendy. Niewątpliwie białe kuchnie wypełniają mnóstwo wnętrz, ale zwróćmy uwagę, że biel, w każdej z aranżacji oddziałuje na nas inaczej. Przede wszystkim biel jest sterylna, uniwersalna i świeża. Dlatego biały kojarzy się nam z młodością, neutralizuje inne barwy i uspokaja. Wszystkie te pozytywne cechy staramy się przelać do wnętrza jakim jest kuchnia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, bo projekt kuchni białej z drewnem i uchwytami frezowanymi zasługuje na uwagę.

Drewno flader w białej połyskowej kuchni | wizualizacje mebli kuchennych
Klapy podnoszone do góry w białej kuchni z drewnem | meble Kalwaria Zebrzydowska
Nowoczesny półwysep z drewnianą ladą do siedzenia | koncept3d meble na wymiar

Dzisiaj zaprojektowaną białą kuchnię stłumiliśmy mocnym drewnem dlatego sterylna zabudowa nabrała rumieńców. Dzięki czemu jak nie poprzez dodatki drewniane kuchnia ożywa? Nasza propozycja to drewno o mocno zarysowanych słojach. Właśnie tak powstaje projekt kuchni jeśli mamy do czynienia z klientem o podstawowym celu – kuchnia biała z mocnym, ale naturalnym dodatkiem.

Prezentowana aranżacja z uchwytami frezowanymi na pozór wydaje się dość oklepanym pomysłem. Niezupełnie, każda koncepcja ma w sobie coś co może nas zaskoczyć. Co powiecie na kuchnię z wbudowanymi meblami w ścianę? Z pewnością taka aranżacja kuchni uchodzi za kreatywną i niepowtarzalną. Duża ilość szafek wbudowanych w ścianę zastąpiła wiszące szafki dzięki czemu kuchnia wydaje się lekka. Przede wszystkim tworzymy tym sposobem dużo wolnej przestrzeni, a w takiej czujemy się jak najbardziej swobodnie.

Nie zapomnijmy, że zakończenie umeblowania kuchni poprzez półwysep wydziela kuchenny kątek oraz tworzy bajkową aurę. Tym sposobem w kuchni jesteśmy panem tylko dla siebie, a to co w niej przyrządzamy mogą zdradzić tylko zapachy. Przeciwnie od zewnątrz, przy półwyspie można poczuć się jak w barze, czyli luźno i swobodnie.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry