Projekt kuchni dom w zefirantach G2 – projekt czerwiec 2022 – Olsztyn

Dom w zefirantach G2 projekt mebli kuchennych
Projekt kuchni dom w zefirantach G2
Projekt kuchni dom w zefirantach G2
Aranżacja kuchni z oknami łukowymi
Podświetlane półki w kuchni
Projekt kuchni z sufitem podwieszanym i oświetleniem LED
Projekt kuchni z dwoma głębokościami szafek wiszących
Wizualizacja mebli kuchennych z ciepłym oświetleniem LED pod szafkami wiszącymi
Zakończenie szafek z blatu i nowoczesny zegar
Projekt kuchni dom w zefirantach G2 z półkami i zegarem na ścianie

Projekt kuchni dom w zefirantach G2 to jak sama nazwa wskazuje aranżacja wykonana na podstawie gotowego projektu domu firmy Archon. Założenie było jasne – stworzyć projekt kuchni według wytycznych podanych przez klienta. Uwzględnić odpowiednią kolorystykę i układ mebli. Czy nam się udało? O to trzeba zapytać przyszłego użytkownika, ale odczytując poniży komentarz wydaje się, że tak 🙂 No ale przyglądnijmy się teraz konkretnie poszczególnym ścianom.

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pracy projektanta Pana Pawła Flagi. Kuchnia, którą nam zaprojektował przerosła nasze oczekiwania, mimo że mieliśmy dość sprecyzowane pomysły. Wszystkie koncepcje potrafił zebrać w jedną spójną całość, poprawić co byłoby nietrafione i unowocześnić. Poza wizualnym efektem WOW doradził nam też pod względem praktycznym i funkcjonalnym. Fachowo i szczegółowo odpowiedział na wszystkie pytania. Dajemy 5/5 🙂 Profesjonalista w swoim fachu !

Projekt kuchni dom w zefirantach G2 – elegancka zabudowa trzech ścian

Już na pierwszy rzut oka widzimy, że całość tworzy zwartą i przemyślaną zabudowę na planie litery U. Nie ma tutaj mowy o przypadkach, a każdy element ma swoje miejsce i przeznaczenie. Środkowa ściana to miejsce w którym zagospodarowana została płyta indukcyjna o szerokości 60cm. Pod nią oraz obok z prawej strony widzimy sześć pojemnych szuflad, które cieszą nasz wzrok już z salonu. Lewa ściana to miejsce przeznaczone na lodówkę Side by Side oraz słupek z piekarnikiem. Miejsce na zlewozmywak i zmywarkę znalazło się zaś po prawej stronie – tuż obok okna narożnego. Szafki dolne rogowe z obu stron stały się świetną okazją do wykorzystania nowoczesnych i bardzo praktycznych systemów koszy narożnych.

Dom w zefirantach G2 z narożnym oknem i białą zabudową kuchenną

Nie da się chyba ukryć, że poza zabudową meblową nasz wzrok przykuwa narożne łukowe okno w ciepłym drewnianym kolorze. W nawiązaniu do niego dobrane zostały odpowiednie wybarwienia blatu roboczego oraz ścianki nad blatem. Dzięki temu zabiegowi otrzymujemy nowoczesną, ciepłą i piękną kuchnię na wymiar. Okno narożne uzupełnia widoczny z prawej stronie wykusz przez który wpadnie do pomieszczenia dużo naturalnego słonecznego światła. Co do światła – na prawej stronie nad blatem roboczym specjalnie nie ma szafek wiszących, aby światło wpadało bez ograniczeń i w pełnej ilości 🙂 Aby jednak ściana nie była całkowicie pusta na prośbę klienta zastosowaliśmy nowoczesne, podświetlane półki.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry