Projekt kuchni na trzech ścianach z półwyspem Rusocice

Projekt kuchni na trzech ścianach z półwyspem Rusocice
Nowoczesna szafka RTV z drewnianymi lamelami

Potrzebujesz projektu kuchni? Zadzwoń lub napisz do nas!

niedrogo, szybko, profesjonalnie – ONLINE i stacjonarnie

Kuchnia połączona z salonem
Biała podwieszana szafka pod TV
Wolnostojąca lodówka w wysokim słupku
Drewniany stół kuchenny nowoczesny
Projekt kuchni na trzech ścianach z półwyspem Rusocice
Czarny zlewozmywak na drewnianym blacie w kuchni
Kuchnia z uchwytami UKW-7 czarnymi
Projekt kuchni na trzech ścianach z półwyspem Rusocice
Salon z czarnym narożnikiem i prostokątnym stolikiem
Kuchnia z blatem Dąb odwieczny
Nowoczesna biała szafka RTV z drewnianymi lamelami
Zakończenie wyspy nogą z blatu
Drewniane panele w białej kuchni z salonem
Nowoczesna biała kuchnia z drewnem i lamelami

Projekt kuchni na trzech ścianach z półwyspem Rusocice

Projekt kuchni na trzech ścianach z półwyspem Rusocice to często pojawiający się układ. Patrząc na prezentowane zdjęcia dostrzegamy zagospodarowanie trzech ścian zakończonych niewielkim, eleganckim półwyspem z pionowymi lamelami. Cała kompozycja została stworzona od podstaw na podstawie rozmów i ustaleń z klientem. Dzięki jasno sprecyzowanym oczekiwaniom praktycznie od razu osiągnęliśmy oczekiwany i pożądany efekt.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni z lamelami Rudnik

Klasyczna i ponadczasowa kolorystyka, czyli białe i czarne… i drewno

Kuchnie w odcieniach bieli w dalszym ciągu nie wychodzą z mody. Swobodnie i bez żadnych obaw możemy wysunąć taki wniosek patrząc na oczekiwania klientów. Prezentowany projekt to również kompozycja kolorów z serii nieprzemijalnych. Białe, matowe fronty zestawione zostały z czarnymi listwowymi uchwytami. Górne fronty uchwytów zostały jednak pozbawione, co lubią współcześni klienci.

Blat kuchni oraz elementy drewniane to laminat o nazwie D1041 Dąb odwieczny z firmy Swiss Krono. Warto wspomnieć, iż właśnie ten dekor stał się bardzo lubianym i popularnym w ostatnich miesiącach. Nietrudno się domyśleć, że występuje on zarówno w formie blatów jak i płyt laminowanych.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni z drewnem K003 Zabrze

Jak zagospodarowaliśmy kuchnię na trzech ścianach?

Lewa ściana to miejsce na wysokie zabudowy. Widzimy tutaj wolnostojącą lodówkę w czarnym kolorze, ale niewystającą poza linię szafek. Obok lodówki usytuowaliśmy piekarnik oraz mikrofalę na podniesieniu. Z lewej jak i prawej strony wysokich słupków stanęły wolnostojące szafy w których możemy pochować bardzo dużo słoików, przetworów czy innych najpotrzebniejszych rzeczy. Na życzenie klienta nad blatem w rogu pozostawiliśmy wnękę.

Środkowa ściana, czyli ta pod oknem to miejsce przeznaczone na zlewozmywak i zmywarkę. Tutaj ustawienie zlewozmywaka jest jeszcze do przemyślenia. Możemy przesunąć go swobodnie w lewą jak i prawą stronę.

Na prawej stronie widzimy natomiast płytę grzewczą wraz z okapem niewidocznym (wbudowanym w szafkę). Dzięki temu, że płyta pojawiła się na środku dwóch szafek z szufladami osiągnęliśmy pożądaną symetrię.

Na koniec bardzo dziękujemy wspaniałym klientom za zamieszczoną opinię 🙂

Szczerze polecam. Pan Paweł wykonał nam projekt kuchni z salonem profesjonalnie, wziął pod uwagę wszystkie nasze oczekiwania i zaproponował rozwiązania o jakich jeszcze nie słyszeliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z mężem ze współpracy z panem Pawłem. Pan Paweł bardzo szybko wykonał projekt za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni bo zależało nam na czasie. Jestem pozytywnie zaskoczona bo otrzymałam rabat:) Ślicznie dziękuję i polecam firmę 3d koncept

Scroll to Top