Projekt kuchni w dębie amerykańskim z czarnym kamiennym blatem

Projekt kuchni w dębie amerykańskim z czarnym kamiennym blatem | koncept3d meble na wymiar

Odważny i niebanalny projekt kuchni to przykładowo dąb amerykański połączony z czernią i butelkową zielenią. Otóż brzmi skomplikowanie i trudno sobie wyobrazić taką aranżację. Dlatego z pomocną ręką wychodzą projektanci, pomoc doświadczonych, a w rezultacie indywidualny projekt wymarzonej kuchni. Przede wszystkim nieszablonowe pomysły na aranżację kuchni robią furorę we wnętrzach. Dlatego przedstawiamy projekt kuchni w dębie amerykańskim z czarnym kamiennym blatem i dzielimy się unikalną koncepcją.

Nowoczesna kuchnia z wolnostojącą wyspą na środku i z elementami dodatkowymi drewnianymi | koncept3d Biertowice
Wyspa w kuchni i za nią wysokie szafy w okleinie dąb amerykański | meble na zamówienie koncept3d
Kuchnia z wyspą w kolorze butelkowej zieleni i z miejscem do siedzenia | projekty kuchni Kraków

Oryginalna w całej aranżacji kuchni stała się wysoka zabudowa meblowa w dębie amerykańskim. Przede wszystkim wyraziste słoje i mocne barwy drewna przyczyniają się do tego, że nasze oczy otrzymują dodatkowych blasków. W tak wyraźnym wnętrzu na pewno nie poczujemy się znudzeni, a może nabierzemy nowej energii do działania.

Kolejnym atutem w kuchni w dębie amerykańskim z czarnym kamiennym blatem jest zjawiskowa wyspa w kolorze butelkowej zieleni. Dlaczego zjawiskowa? Przede wszystkim rzadko spotykamy wyspę niby osadzoną w powietrzu. Na dodatek wyspa w kolorze butelkowej zieleni jest oświetlona od dołu. Niewątpliwie tak zaprojektowana wyspa w kuchni dodaje uroku i podkreśla efekt luksusu.

Na sam koniec czarny blat, o którym nie można nie wspomnieć. Przede wszystkim kamień jako najszlachetniejszy i twardy materiał nadaje kuchni mocnego charakteru. Bez wątpienia kuchnia w dębie amerykańskim to nowoczesna i unikalna aranżacja odnajdująca się w świecie wykwintu.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry