Projekt kuchni w skosie Skawina

projekt kuchni w skosie Skawina
Projekt szafki RTV
Biała kuchnia z salonem i regałem na książki
Mieszkanie z drewnianym stołem i lampkami wiszącymi
Projekt kuchni w skosie Skawina
Biała kuchnia z czarnymi uchwytami i betonowym blatem
Wiszące lampy nad stołem kuchennym
Drewniane lamele oddzielające kuchnię od salonu
Loftowy regał w salonie
Drewniany regał z podświetlanymi półkami

Projekt kuchni w skosie Skawina

Projekt kuchni w skosie Skawina to przykład ukazujący, jak różne i kreatywne podejście należy mieć projektując zabudowę meblową. Nie wszystkie mieszkania to proste ściany na których względnie łatwo jest ustawić szafki. Czasami pojawiają się zlecenia wymagające większej kreatywności i podejścia do rozwiązywania problemów.

Ciekawy projekt -> Projekt jasnoszarej kuchni Kalwaria Zebrzydowska

Projekt białej kuchni z drewnianym blatem roboczym i zabudową ściany

Jak już na pierwszy rzut oka widzimy prezentowane meble kuchenne to zabudowa na jednej ścianie z niewielkim półwyspem. Ograniczenia wynikające z układu pomieszczenia i przygotowanych podłączy wymusiły na nas niejako pewną koncepcję. I tak miejsce na lodówkę znalazło się w niej po lewej stronie, płyta grzewcza na środku a zlewozmywak z prawej strony pod skosem. Mięliśmy pewne obawy co do ilości miejsca roboczego, ale po wspólnym uzgodnieniu z klientami doszliśmy do wniosku, że jest dobrze.

Cała kuchnia zachowana została w tradycyjnym białym formacie z drewnianą zabudową pomiędzy szafkami i betonowym blatem roboczym. Laminat drewnopodobny to produkt firmy Kronospan o nazwie Dąb Craft Złoty. Ciekawy dodatek, ale także uzupełnienie całości stanowi betonowy blat wraz z pionową nogą w ladzie.

Jeśli chodzi o otwieranie szafek to dolne fronty posiadają tradycyjny czarny uchwyt, góry zaś otworzymy za pomocą lubianego systemu bezuchwytowego. Pamiętajmy, że do wyboru mamy całe mnóstwo wzorów, dzięki którym nasza kuchnia nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni z salonem Krzywaczka

Projekt salonu z elementami loftowymi

Kuchnia to jedno, ale z drugiej strony zauważymy część salonową. Ta kolorystycznie nawiązuje do kuchni, ale doszukamy się tutaj elementów loftowych w postaci metalowych, czarnych profili. Za pomocą takiej konstrukcji zbudowany jest regalik po prawej stronie szafki RTV oraz stelaż stołu. Całość malowana na czarny mat.

Warto wspomnieć także o drewnianym regale znajdującym się z lewej strony kuchni. Było to puste miejsce, które postanowiliśmy wykorzystać. W związku z tym, że klienci w swojej kolekcji posiadają dużo książek wybór padł właśnie na tego typu zabudowę. Żeby jednak nie było nudno podświetliliśmy ją paskami LED.

Scroll to Top