Projekt kuchni z drewnem K003 Zabrze

Projekt kuchni z drewnem K003 Zabrze
Szafka na ekspres do kawy

Potrzebujesz projektu kuchni? Zadzwoń lub napisz do nas!

niedrogo, szybko, profesjonalnie – ONLINE i stacjonarnie

Kuchnia z lakierowanymi białymi frontami
Biała żaluzja w kuchni
Projekt kuchni z drewnem K003 Zabrze
Płyta K003 w kuchni
Szeroka czarna lodówka Side by Sie w kuchni
Półeczka za zlewem w kuchni
Przeszklone fronty w kuchni
Projekt kuchni z drewnem K003 Zabrze

Projekt kuchni z drewnem K003 Zabrze

Projekt kuchni z drewnem K003 Zabrze to kolejna nasza aranżacja w której zestawiliśmy białe fronty z drewnianymi korpusami i blatami. Całość zachowana została w bardzo nowoczesnym klimacie. Nie brakuje jednak tradycyjnych akcentów, takich jak chociażby firany zasłaniające okna. Oczywiście prezentowany projekt wykonany został zgodnie z wytycznymi i zaleceniami podanymi przez klientów.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni na trzech ścianach z półwyspem Rusocice

Blat i zabudowa ściany z laminatu Dąb Craft Złoty K003

Jednym z największych i najczęściej pojawiających się dylematów podczas aranżowania kuchni jest wybór blatu roboczego oraz ściany nad nim. Pomiędzy dziesiątkami różnych opcji w tym wypadku wybór padł na laminat. Dzięki temu, iż prezentowany dekor występuje zarówno jako blat oraz płyta nie musieliśmy wplatać kolejnego materiału.

Sprawne oko wyłapie także jeden istotny szczegół. Mianowicie laminat na ścianie zabezpieczyliśmy bezbarwnym hartowanym szkłem, które bez problemu przetrzemy szmatką. To rozwiązanie ma wiele plusów i warto o nim pomyśleć aranżując swoje meble kuchenne.

Ciekawy projekt -> Szara kuchnia na trzech ścianach – projekt Tomaszów Mazowiecki

Jak zagospodarować ścianę z samymi wysokimi słupkami?

Na to pytanie może być wiele odpowiedzi. Oczywiście wszystko zależy od życzeń klienta oraz możliwości jakie daje nam pomieszczenie. W prezentowanym projekcie zmieściliśmy szafkę z wewnętrznymi szufladami, lodówkę czarną wolnostojącą szeroką i słupek z piekarnikiem i mikrofalą. Jako domknięcie całości z prawej strony zaproponowaliśmy białą żaluzję wykańczającą przestrzeń pomiędzy blatem a szafkami górnymi.

Dosyć ciekawą rzeczą okazać się może także kolorystyczne wypełnienie wysokiej zabudowy. Zauważmy, że zazwyczaj ta składa się z jednego dekoru kolorystycznego. Tutaj jednak aby lodówka nie została odosobniona szafki po prawej stronie również wykonane zostały z czarnego koloru.

Ciekawy projekt -> Projekt białej kuchni Katowice

Projekt kuchni z drewnem K003 i drewnianą półeczką za zlewozmywakiem

Spójrzmy jeszcze przez jedną chwilkę na ścianę ze zlewem. Zauważymy, że w samym rogu zaproponowaliśmy drewnianą półeczkę, która świetnie wypełni tamtą przestrzeń. Półka taka sprawdzi się też doskonale jako miejsce do odłożenia płynu do naczyń czy innych tego typu akcesoriów.

Scroll to Top