Projekt kuchni z płytą AL04 złotą

Projekt kuchni z płytą AL04 złotą
Drewniane lamele na czarnym tle
Projekt kuchni z płytą AL04 złotą
Aranżacja mebli kuchennych z czarnym połyskowym blatem
Drewniane otwarte półki na wino
Zlewozmywak obok płyty indukcyjnej
Lamele na boku szafki w kuchni
Wysokie słupki ze złotymi uchwytami w kuchni
Stalowy zlewozmywak jednokomorowy w kuchni

Projekt kuchni z płytą AL04 złotą jest nowatorskim podejściem w aranżowaniu ciekawych pomieszczeń. Nie da się ukryć, że klienci bardzo polubili złoty kolor, który coraz częściej gości w ich domach. Widząc to producenci płyt meblowych i akcesoriów zaczęli produkować swoje wyroby właśnie w tym szlachetnym, królewskim kolorze. Jak widać na załączonych zdjęciach złoto świetnie komponuje się z czernią i bielą.

Drewniane otwarte półki na wino

Podczas tworzenia projektu kuchni pojawił się dylemat – jak wykończyć wolną przestrzeń nad ladą. Potrzeby, a raczej marzenia klienta sprawiły, że w to wolne miejsce wkomponowana została drewniana szafka z półkami na wino. Aby jednak nie było zbyt nudno postanowiliśmy powstałe przestrzenie wykończyć skośnymi przegrodami. Ten zabieg sprawił, że winiarka nabrała ciekawszego wyglądu i wizualnie wprowadziła do mebli powiewu świeżości. Pod półką wkomponowaliśmy podwyższaną ladę, gdzie usiądziemy i zjemy posiłek.

Projekt kuchni z płytą AL04 złotą jako wykończenie górnych szafek

Praktycznie cała kuchnia wykonana została z białego lakieru, ale nie cała. Poza drewnianymi dodatkami pojawia się także elegancka płyta AL04 z firmy Kronospan. Warto zaznaczyć, że płyta ta na żywo wygląda naprawdę dobrze i solidnie. Dostrzegalne są na niej przyjemne, delikatne odbicia. Pod ręką wyczujemy zaś lekką, urokliwą strukturę. Nadmieńmy także, że płyta z tej serii występuje także w odcieniach: miedzi, aluminium czy stali szlifowanej.

Drewniane lamele wykończeniowe na bokach wysokich szaf

Ostatnim elementem, któremu chcielibyśmy się bliżej przyjrzeć są drewniane lamele na boku wysokich szaf. Nie pełnią one żadnej praktycznej funkcji, ale są bardzo dobrym uzupełnieniem całości i wizualnie dodają pełno uroku całemu pomieszczeniu. Nie dziwi nas więc fakt, że tak często padają o nie pytania.

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Przewiń do góry