Projekt małej kuchni Biertowice

Projekt małej kuchni Biertowice
Biało drewniana kuchnia
Prosty stolik kuchenny na okrągłych nogach
Meble kuchenne z blatem Dąb Lancelot
Projekt małej kuchni Biertowice z turkusową witryną
Projekt małej kuchni Biertowice z cegiełką 3D

Projekt małej kuchni Biertowice

Prezentowany projekt małej kuchni Biertowice to skierowanie się w stronę nieskomplikowanych kształtów i klasycznych kolorów. Zaprojektowana przez nas kuchnia urzeka swoją prostotą, ale jednocześnie przyciąga spojrzenia. Czym jest to spowodowane? Niewątpliwie gra kolorów odgrywa tutaj ogromną rolę. Biały mat przełamaliśmy lubianym i cenionym przez klientów drewnem Dąb Lancelot. Jakie elementy poza tym odnajdziemy w powyższej aranżacji?

Ciekawy projekt -> Projekt ciemnej kuchni z salonem Częstochowa

Uchwyty frezowane ciągle w modzie

Niektórzy przykładają do nich ogromną wagę, inni zaś mniejszą. Mowa oczywiście o uchwytach meblowych. W przedstawianym projekcie zauważymy, że szafki dolne nie posiadają uchwytów, ale do otwierania posłużą specjalnie wycięte rowki. Jest to system, który obecnie bardzo często pojawia się w projektowanych przez nas zabudowach, szczególnie kuchniach. Oczywiście jak chyba wszystko, tak i ten sposób ma swoje zalety i wady. O wadach w szczególności wiedzą panie z długimi paznokciami 🙂

Szafki górne również nie posiadają uchwytów, ale otwierane są inaczej niż fronty dolne. Otóż górne drzwi zostały opuszczone o ok. 1 cm poniżej korpusu szafki i to właśnie ten 1 cm posłuży nam do otwierania.

Ciekawy projekt -> Nowoczesna kuchnia biało-złota z drewnem – aranżacja w Biertowicach

Zabudowa ściany w formie białej cegiełki

Kolejnym dylematem, który mięliśmy projektując kuchnię była zabudowa ściany. Przypominamy, że do jej wykończenia mamy naprawdę spory wachlarz możliwości. Z powodzeniem zastosować możemy: tradycyjne kafelki, szkło lacobel, szkło laminowane, lamianat, wszelkiego rodzaju mozaikę… Tutaj jednak klient zdecydował, że pojawią się białe cegiełki w formacie 3D z przyciętymi kantami.

Ciekawy projekt -> Projekt klasycznej kuchni Śląsk

Projekt małej kuchni Biertowice z turkusowym dodatkiem

Bardzo lubimy takie realizacje w których pojawia się coś nieoczywistego. W tym przypadku takim elementem bez wątpienia jest turkusowa witryna z prawej strony. Klientowi pomysł bardzo się spodobał co nas niezmiernie ucieszyło. Po obejrzeniu wizualizacji padła decyzja, że cała zabudowa kuchenna wzbogacona zostanie także o krzesła w zbliżonym do tejże szafki kolorze. Według nas wyszło super, a co wy sądzicie? Oczywiście tego typu dodatki to rzecz gustu, jednemu się spodobają, a drugiemu już nie.

Scroll to Top