Projekt mieszkania na ciemno – sierpień 2022

Projekt mieszkania na ciemno
Projektowanie nowoczesnych kuchni
Projekt mieszkania na ciemno
Nowoczesna aranżacja kuchni z salonem
Projektowanie kuchni z salonem
Czarny narożnik w salonie
Stolik do salonu na czarnych nogach
Czarna szafa na korytarz
Loftowy drewniany stół
Loftowa półka na ścianie w salonie
Projekt mieszkania na ciemno

Projekt mieszkania na ciemno to aranżacja skierowana dla osób, które fascynuje ciemny kolor. Widzimy tutaj połącznie czystej, matowej czerni z naturalnym, pięknym odcieniem drewna. Nie trzeba nikogo przekonywać, że tego typu łączenie kolorów to strzał w dziesiątkę. Drewno to nawiązanie do natury i otaczającego nas świata. Czerń natomiast to oznaka klasy i elegancji.

Kuchnia na jednej ścianie, otwarta z salonem

Już na wczesnym etapie inwentaryzacji wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z pomieszczeniem dużym, otwartym. W związku z tym staraliśmy się, aby wydobyć z mieszkania wszystko co najlepsze. Żeby nie przesadzić postawiliśmy na minimalizm. Stąd nie uświadczymy tutaj wielu szafek, ani nawet kuchennej wyspy. Wszystko skrojone zostało na miarę, ale do absolutnego minimum.

Zanim przejdziemy do serca mieszkania, czyli kuchni zobaczmy na korytarz. Zaproponowaliśmy tam szafę do której bez problemu włożymy kurtki i rzadziej używane rzeczy. Szafa ta składa się z dwóch elementów: niższego oraz wyższego w formie pawlacza pod sufitem. Zapewniamy, że dla dwóch osób w zupełności wystarczy. Po lewej stronie stanęła komoda z szufladami na obuwie. Wszystko zostało zachowane oczywiście w czarnym klimacie.

Projekt mieszkania na ciemno… ale z dużymi oknami

Oczywiście nie jest tak, że całe mieszkanie jest super ponure. O to, aby była zachowana odpowiednia ilość światła słonecznego zadbają bardzo duże okna balkonowe, ale nie tylko. W prezentowanej aranżacji otwory okienne znajduję się na dwóch ścianach. Dzięki temu praktycznie cały czas nasze pomieszczenie zasilane jest naturalnymi promieniami słonecznymi. O samo doświetlenie pomieszczenia wieczorową porą zadbają loftowe halogeny na suficie.

Meble kuchenne i salon jako serce mieszkania

Najważniejszym, ale i największym pomieszczeniem w całym mieszkaniu pozostaje jednak otwarta kuchnia z salonem. To tutaj w głównej mierze toczyć się będzie życie. O to aby praca przy przyrządzaniu posiłków była przyjemna zadbaliśmy już na początku. W jaki sposób można zapytać? Przede wszystkim wplatając w ciąg kuchenny nowoczesne i komfortowe rozwiązania, takie jak: prowadnice i zawiasy z domykiem, albo kosz na segregację odpadów. Wszystko to sprawi, że użytkowanie kuchni bez wątpienia staje się przyjemniejsze.

Tak to już jest, że po pracy zapragniemy odpoczynku – i dobrze. Tutaj również wszystko mamy zaplanowane i pod kontrolą. Ogromy, komfortowy narożnik sprawia, że nie chce nam się wstawać. Leżąc lub siedząc na nim nie sposób dostrzec podwieszaną szafkę RTV pod telewizor z usytuowanym nad nią ogromnym telewizorem. Całość nowoczesna, elegancja i z klasą… Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu swoich czterech ścian? Skontaktuj się z nami!

Inne aranżacje od koncept3d.pl

Shopping Cart
Przewiń do góry