Projekt mieszkania w Skawinie

Projekt mieszkania w Skawinie
Stolik kawowy do salonu
Kremowa kuchnia Kraków
Szafka RTV z szufladami
Kuchnia z szafkami do sufitu
Projekt mieszkania w Skawinie
Projekt mieszkania w Skawinie
Podświetlenie blatu w kuchni
Salon z kuchnią w Skawinie projekt
Projektowanie wnętrz Skawina
Drewniana podłoga w salonie
Kremowa kuchnia z drewnianym blatem

Projekt mieszkania w Skawinie

Projekt mieszkania w Skawinie to ciekawe zlecenie, które mieliśmy przyjemność realizować w grudniu 2022 roku. Do zaaranżowania otrzymaliśmy kompleksowo wszystkie pomieszczenia. Jak widzimy na załączonych wizualizacjach meble zachowaliśmy w kremowej kolorystyce zestawionej z miodowym odcieniem drewna. Na podłodze inwestor przewidział płytki w dekorze drewnianym.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni z lamelami Rudnik

Kuchnia w kremowym kolorze na trzech ścianach

Zabudowę kuchenną zagospodarowaliśmy na trzech ścianach. Naszym zdaniem było to najlepsze ułożenie, które wynikało także z usytuowania przyłączy do zlewozmywaka, zmywarki i płyty indukcyjnej. Jak zauważymy na prezentowanych aranżacjach miejsce na lodówkę znalazło się po lewej stronie, tuż obok słupka z piekarnikiem i mikrofalą. Klientom zależało, aby te właśnie sprzęty do gotowania znajdowały się wyżej, a nie tuż nad podłogą.

Środkowa ściana, czyli ta z oknem to miejsce, które przeznaczyliśmy zna zlewozmywak, zmywarkę i płytę indukcyjną. Troszkę nieszczęśliwe usytuowanie okna wmusiło na nas przestawienie zlewozmywaka bardziej w lewą stronę. W efekcie końcowym udało się wszystko ładnie zagospodarować.

Z prawej strony przyszli użytkownicy korzystać mogą podczas standardowych prac, czyli robienia kanapek albo herbaty. Tutaj bowiem nie znajdują się żadne urządzenia, które zabierałyby tak przydatne miejsce.

Ciekawy projekt -> Projekt granatowej kuchni Bielsko-Biała

Niebanalny projekt salonu z drugiej strony kuchni

Po drugiej stronie pomieszczenia zauważymy stolik, wypoczynek i szafkę RTV, czyli po prostu część salonową. Nie mogło zabraknąć bardzo popularnych i pożądanych lameli. Te zaproponowaliśmy w drewnianym kolorze na czarnym tle. Przyciągnąć wzrok może także ciekawa tapeta za wypoczynkiem, do ściany której przytwierdzone zostały dwie pogrubiane półki.

Jeśli chodzi o kolorystykę tapicerki na sofie i krzesłach, nie była ona sprecyzowana. Charakter pomieszczenia wymagał jednak tego, aby była ona w ciepłych i przyjemnych dla oczu odcieniach. Z tego też powodu krzesła obite zostały materiałem niebieskim – podobnie jest małe pufki przy stoliku kawowym. Wypoczynek to zaś modny szary kolor.

Naprzeciwko miejsca do siedzenia zaproponowaliśmy szafkę RTV, gdzie spokojnie oglądniemy mecz w gronie znajomych.

Scroll to Top