Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa

Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa
Projektowanie nowoczesnych kuchni
Projektowanie nowoczesnych mebli kuchennych Katowice
Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa
Aranżacje wnętrz Warszawa
Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa
Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa
Aranżacje wnętrz Gdynia
Projektowanie wnętrz Gdynia
Projekty wnętrz

Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa

Projekt nowoczesnej kuchni Warszawa to połączenie trzech kolorów: białego, drewnianego i czarnego. Zauważmy, że prezentowane zestawienie idealnie się ze sobą przeplata tworząc modną zabudowę. Lubimy tego typu projekty i chętnie podejmujemy się ich realizacji. Oczywiście wszystko zależy od klienta i jego oczekiwań. My jednak ze swojej strony zawsze coś podpowiemy i spróbujemy nakreślić inny punkt widzenia.

Ciekawy projekt -> Projekt jasnoszarej kuchni Kalwaria Zebrzydowska

Trójkolorowa kuchnia z dwoma głębokościami szafek wiszących

Jak już wcześniej wspominaliśmy prezentowana zabudowa kuchenna to zestawienie trzech kolorów. Szafki dolne, wyspa oraz dwie wysokie szafy z prawej strony zostały wykonane z białego lakieru. Fronty otworzymy za pomocą frezowanych uchwytów, które są bardzo lubiane i popularne obecnie. Skrajne szafy widoczne z lewej i prawej strony oraz górne szafki strony to zaś czarny kolor. Podobnie jak fronty białe wykonane zostały w głębokim macie. Wiszące szafki płytsze, czyli te nad blatem zaproponowaliśmy z płyty laminowanej drewnopodobnej.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni z salonem Krzywaczka

Projekt nowoczesnej kuchni w Warszawie z drewnianymi lamelami

Nie da się ukryć, że dosyć długo zastanawialiśmy się wraz z klientem jak wykończyć ściankę z prawej strony. Chcieliśmy, żeby była elementem rzucającym się w oczy i optycznie powiększającym wnętrze. Jak wiadomo, lustro sprawdzi się w tym celu doskonale. Aby jednak nie było zbyt prosto i łatwo postanowiliśmy zabudować je w ramie wykonanej z lubianych przez klientów lameli. Zwróćmy uwagę, jak ładnie całość się zgrała i stworzyła ciekawy efekt.

Ciekawy projekt -> Projekt pastelowej zielonej kuchni Skawina

Podłoga jako bardzo ważny element wnętrza

Poza meblami bardzo ważną rolę odgrywa niewątpliwie podłoga, a w zasadzie jej wykończenie. My postawiliśmy w prezentowanej aranżacji na czerń w wysokim połysku. Nie jest to jednak typowo czarna płytka, ale taka z eleganckimi smugami w kolorze złotym. Podłoga w całości pomieszczenia wykonana została z tego samego materiału dzięki czemu cała koncepcja jest jednolita i spójna.

Scroll to Top